tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czas napisać twoją motocyklową historię. Pojedziemy razem do Patagonii. Oto, co musisz zrobić
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 950
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG

Czas napisać twoją motocyklową historię. Pojedziemy razem do Patagonii. Oto, co musisz zrobić

Autor: Alonzo @ 2023.03.28, 22:54 Drukuj

Motul Tour to wspólna jazda motocyklami po różnych kontynentach. Wspólnie z fantastycznymi motocyklistami i motocyklistkami jeździliśmy już w Afryce, w Azji, w Ameryce Północnej i w Europie, docierając na Nordkapp. To nie tylko wspólnie przejechane kilometry. To też wspólnie pisana historia.

Wszystko zaczyna się od marzeń. Szukamy motocyklistów i motocyklistek, którzy mają odwagę marzyć. Chcemy dać Wam szansę na spełnienie tych marzeń. Chcemy wspólnie z Wami pojechać motocyklami na wyprawę po Ameryce Południowej.

Ta historia zaczęła się w Afryce. Było to w roku 2018. By wybrać uczestników tej wyprawy, poprosiliśmy zainteresowanych o stworzenie krótkich motocyklowych filmów, które najlepiej przedstawią ich motocyklową pasję. W ten sposób poznaliśmy Kacpra, Zbyszka i Sławka. Razem stworzyliśmy ekipę i wspólnie przeżyliśmy w RPA przygody, których nie zapomnimy do końca życia. Dowiedzieliśmy się wielu rzeczy o Afryce, na własne oczy mogliśmy zobaczyć, jak wygląda życie na tym kontynencie, a wszystko to oprawiliśmy w rozkoszne godziny jazdy motocyklami po afrykańskich szosach i szutrach. Staraliśmy się oddać wszystkie emocje, których doświadczyliśmy podczas tej wyprawy, w tym filmie:

Motul Afryka Tour. Zobacz jak wyglądała ta wyprawa

Po Afryce była Ameryka. Również wtedy wszystko zaczęło się od zmontowania ekipy. Podstawą były filmy, wysłane przez osoby, chcące z nami jechać na motocyklową wyprawę po Nowym Meksyku, Arizonie, Utah i Kolorado. Wybór padł na Mirka, Krzyśka i Karola. Jeżeli czytałeś kiedyś książki o Indianach, albo oglądałeś Breaking Bad, to możesz sobie wyobrazić, co czuliśmy fizycznie stykając się z całym wachlarzem rozmaitych klimatów Ameryki. Ameryka, a zwłaszcza jej południowe stany, jest niesamowita. Zwłaszcza dla motocyklistów, zwłaszcza na Harleyach. Zobacz to w naszym filmie z Motul Ameryka Tour.

Oto film z wyprawy Motul Ameryka Tour

Prawdziwe przygody zaczęły się w Azji. Wybór padł na Kirgistan. To rejon tak zupełnie różny od tego, co możemy spotkać w Europie, że uchodzi za numer 1 dla destynacji wypraw motocyklowych. Świat, w którym zatrzymał się czas, przy samej granicy z Chinami. Ogromne góry, bezkresne doliny, dzikie połacie pozbawione cywilizacji oraz ludzie o mentalności kompletnie różnej od tego, co znamy. Rodziny mieszkające w namiotach, żyjące z wypasu bydła, krajobrazy jak z filmów science fiction. Egzotyczna kultura, przypominająca to, co poznawaliśmy czytając "Potop" lub "Ogniem i mieczem". Najlepsze filmy na tę wyprawę przygotowali Daniel, Bartek oraz Janusz i to oni stali się autorami rozdziału Azja w epopei Motul Tour. Jak egzotyczna jest Azja, oglądana z siedzenia Suzuki DR 650 i jakie wrażenia zapisują się na zawsze w pamięci uczestników takiej wyprawy, to zobaczcie w naszym filmie:

Dlaczego Kirgistan to No. 1 dla wypraw motocyklowych? Zobacz film z Motul Azja Tour

W kolejnym roku, 2022, wybór padł na Skandynawię. Wśród uczestników tej wyprawy pojawiła się dziewczyna, Patrycja, która w towarzystwie Wieśka i Zbyszka pokonała 4000 kilometrów po Skandynawii i dotarła w siodle Kawasaki Versys 1000 na Nordkapp. Żeby dotrzeć na Nordkapp, musieliśmy pokonać najpierw promem Morze Bałtyckie, a potem przejechać Szwecję, Finlandię i Norwegię. Jechaliśmy przez fiordy, jedliśmy gulasz z renifera, mieszkaliśmy na fermie psów husky i przeżywaliśmy przygody, które zawsze będą żywe w naszej pamięci. Jak niezwykła i egzotyczna jest dla nas Skandynawia, to zobacz w naszym filmie:

Skandynawia na motocyklu to najbardziej egzotyczna rzecz, jaką można zrobić w Europie. Zobacz film z Motul Europa Tour

Uczestnicy każdej z wypraw Motul Tour wykonali pamiątkę, będącą drewnianym modelem kontynentu z umieszczonymi na nim zdjęciami najważniejszych momentów każdej wyprawy. Te kontynenty tworzą mapę świata i ilustrują rozmach przygody Motul Tour. Każda wyprawa to ludzie, wspomnienia, emocje, przygody, przeżycia i ogromna dawka wiedzy o unikalnej kulturze i historii świata, w którym żyjemy. Wszystko wciągane przez przednią owiewkę z siodła motocykla. Jak dotąd w naszych wyprawach towarzyszyli nam wspaniali ludzie, którzy swoją osobowością, charakterem i swoimi czynami kształtowali obraz kolejnych edycji Motul Tour. Dzięki nim cała przygoda, która ma ostatecznie objąć wszystkie kontynenty Ziemi, ma tak wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Teraz ruszamy do Patagonii, Ziemi Ognistej, by napisać motocyklowy rozdział o Ameryce Południowej. Dlatego szukamy odważnych ludzi, marzycieli, którzy zechcą z nami spełnić swoje motocyklowe marzenia. Nagrajcie film o sobie i o swojej motocyklowej pasji i weźcie udział w konkursie Motul Ameryka Południowa Tour.  Napiszcie własny rozdział w naszej epopei i pokażcie motocyklistom na całym świecie, jak egzotyczna i wyjątkowa jest Ziemia Ognista, oglądana z siedzenia motocykla w gronie motocyklowych towarzyszy:

 

motul ameryka poludniowa tour 2023

 

Czy masz odwagę pojechać z nami do Ameryki Południowej? Tu poznasz szczegóły » 

Poszukujemy 3 osób, które stworzą najbardziej szczere i autentyczne filmy o swojej motocyklowej pasji. Takie 3 osoby zabierzemy ze sobą na motocyklową wyprawę po Ameryce Południowej. Razem napiszemy rozdział, poświęcony motocyklowym przeżyciom podczas odkrywania Patagonii. Brzmi ciekawie?

Poznaj szczegóły »


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka podroze 950
    NAS Analytics TAG
    na górę