tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Customowe motocykle Honda CL500 na festiwalu Wheels and Waves. Kady moe zagosowa na najlepszy projekt!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Customowe motocykle Honda CL500 na festiwalu Wheels and Waves. Kady moe zagosowa na najlepszy projekt!

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.06.12, 18:00 Drukuj

Honda prezentuje 5. edycję festiwalu Wheels and Waves w Biarritz. W ramach imprezy pojawi się 16 przerobionych motocykli Honda CL500 zbudowanych przez firmy reprezentujące 9 krajów świata. Powalczą o nagrodę w konkursie Honda Customs.

Pierwsza edycja konkursu Honda Customs została zorganizowana w 2020 r. i wtedy wygrał motocykl Africa Four CRF1000R, który zbudował salon Hondy Brivemo Motors ze Szwajcarii. Bazą projektu była Honda CB1000R, która została przerobiona w stylu modelu Africa Twin. W 2021 r. zwyciężyła Honda CB650R Fenix z Portugalii, a w 2022 r. tematem przewodnim był model CMX500 Rebel. W 2023 r. festiwal należał do najmniejszych motocykli z oferty i wygrała Honda Dax Furisoa.

NAS Analytics TAG

Zobacz również: Test motocykla Honda CL500

W tym roku producent postawił na model CL500, który trafił do oferty japońskiego producenta w 2023 r. i mieliśmy okazję przetestować go w Hiszpanii. Honda pozycjonuje go jako motocykl typu street scrambler i nie da się mu odmówić tego, że pasuje do obu tych światów. Przy tym jest lekki, zwinny i całkiem dynamiczny. Bazą do jego stworzenia był model Rebel 500, z którego zapożyczono silnik i główną część ramy. Niewielki skok zawieszenia jest zrekompensowany przez przednie koło o średnicy 19 cali.

Zdjęcia motocykli, które startują w tegorocznej edycji konkursu znajdziecie na www.hondacustoms.com. Być może zainspiruje to kogoś do zrobienia własnej przeróbki modelu CL500. Przy każdym projekcie są informacje o tym, co posłużyło za inspirację do jego powstania i jakie ciekawe elementy można w nim znaleźć. Niektóre przeróbki są dość ekstremalne. Startujące firmy pochodzą m.in. z Turcji, Francji, Rumunii, Włoch i Wielkiej Brytanii. Głosowanie trwa do 31 sierpnia 2024 r.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr