tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Co na pierwszy motocykl? Testujemy nowe Hondy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Co na pierwszy motocykl? Testujemy nowe Hondy

Autor: Barry 2019.02.16, 10:54 Drukuj

Po testach premierowych CBR 650F oraz CB 650R przyszedł czas na klasę 500 ccm. Sądząc po popularności forumowego zapytania "Co na pierwszy motocykl?", takie maszyny naprawdę mają czego szukać na naszym rynku i ludzie z Hondy doskonale o tym wiedzą…

W tym roku premierowe testy nowych, czy odświeżonych modeli Hondy, rozpoczęły się wyjątkowo wcześnie. Jeszcze w styczniu zaproszono nas na jazdy testowe Hondy CBR 650R  oraz jej odpowiedniczki w wersji naked, czyli CB 650R. Idąc za ciosem, przedstawiciele Hondy organizują teraz prezentację prasową swoich pięćsetek. Co się w nich zmienia na sezon 2019? Właśnie lecimy to sprawdzić…

NAS Analytics TAG

Jesteśmy w drodze na testy modeli: CB 500F, CBR 500R oraz CB 500X. Prezentację zorganizowano na Teneryfie, więc poza sprzyjającą pogodą, liczymy również na piękne drogi, obfitujące w dużą liczbę zakrętów. Trzy pięćsetki to kolejne modele w ofercie Hondy, które powszechnie są uznawane za doskonałe na rozpoczynanie przygody z motocyklami. Pamiętacie popularną "cebulę"? Od pewnego czasu występuje ona w aż trzech różnych odmianach.

CB 500F, CBR 500R oraz CB 500X to motocykle bazujące na tej samej konstrukcji i wyposażone w jednakowy silnik, jednak reprezentujące trzy zupełnie odmienne style. Model CB 500F to nowoczesny naked, z kolei CBR 500R stylistycznie idzie wyraźnie w kierunku sportu, a CB 500X to już bardziej skomplikowany genetycznie twór, oferujący kierowcy wyprostowaną pozycję i nieco lepszą ochronę przed wiatrem. Oczywiście wszystkie trzy Hondy idealnie wpisują się w kategorię "na pierwszy motocykl". Łagodne, przyjazne i do bólu poprawne.
Więcej o różnicach pomiędzy trzema stylami już niebawem, w naszych relacjach z testów oraz w późniejszym podsumowaniu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr