tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Classic Trial Bieszczady - niesamowity projekt potrzebuje twojego wsparcia! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Classic Trial Bieszczady - niesamowity projekt potrzebuje twojego wsparcia!

Autor: Paweł Słomiński 2016.12.07, 12:43 Drukuj

Bez dwóch zdań bardziej od motocykli kochamy Bieszczady. To dlatego w 2007 roku rzuciliśmy wszystko (dosłownie wszystko!) i założyliśmy rodzinny pensjonat Gęsi Zakręt. Gdy już nieco się ustatkowaliśmy, przyzwyczailiśmy do wycia wilków, wysychających studni i braku sąsiadów, odrodził się w nas pomysł sprzed lat: nadanie nowego życia klasycznym motocyklom i zarażaniu pasją do nich kolejnych osób.

Classic trial posiada mniej wyczynowe, łatwiejsze w opanowaniu motocykle i mniejsze przeszkody niż te, które znacie z telewizji. Jakby się przyjrzeć z boku, to classic trial jest bardziej sposobem na aktywne spędzenie wolnego czasu niż wyczynowym sportem. Stąd tak duże zainteresowanie tą motocyklową aktywnością na Zachodzie, gdzie po górkach jeździ się całymi rodzinami. Jak to wygląda?

~~~~~------~~~~~

Classic Trial Bieszczady to projekt który staramy się realizować z całych sił, ale bez Was nie uda się go skończyć. Potrzebujemy tylko (albo aż) finansowego "kopa" . Podsumowując, gdy projekt zakończymy będzie można: przyjechać na weekend, wskoczyć na klasyczny motocykl trialowy, podnieść swoje umiejętności (lub nabyć nowe) na bezpiecznym obiekcie, a wieczorem wypić piwko i wsłuchać się w rykowisko. Możesz również przyjechać z własnym motocyklem i skorzystać z naszego terenu.

Budujemy miejsce do którego będzie można przyjechać na weekend całą rodziną i spędzić aktywnie czas. Nocleg już jest, brakuje większej liczby motocykli oraz toru. Ten ostatni powoli powstaje na działce, którą dysponujemy. Jest wystarczająco duża by nie nudzić się przez kilka dni. Posiadamy także motocykl, klasycznego SWM-a z lat ’70. Jednak by móc spędzić czas całą rodziną potrzebny jest dodatkowy "duży" sprzęt oraz triale dla dzieciaków.

Wszystkie środki z PolakPotrafi wykorzystamy na:

  1. Zakup dwóch dodatkowych klasycznych motocykli trialowych. Motocykle które kupimy zostały wyprodukowane w latach 70'-80'. Przybliżony koszt: 13 000 PLN.
  2. Odrestaurowanie i przygotowanie motocykli do jazdy. Ten punkt pochłonie najwięcej czasu. Motocykle zostaną rozebrane do ostatniej śrubki i poddane weryfikacji. Następnie zamówimy niezbędne cześci, odmalujemy co trzeba i na koniec złożymy wszystko z powrotem. Przybliżony koszt: 10000 PLN.
  3. Ochraniacze, kaski: 3000 PLN
  4. Skończenie toru do Classic Trialu: 10000 PLN. Nie chodzi o kupienie kilu palet i opon ;) Chcemy wybudować kilka ciekawych przeszkód z kamienia i drewna. Teren jakim dysponujemy jest dość spory, dlatego możliwości rozbudowy są bardzo duże.

Więcej informacji i możliwość wsparcia projektu - na serwisie Polak Potrafi

Classic Trial Bieszczady Gesi Zakret 7

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę