tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ciekawy apel do kierowców aut, wystosowany przez... media publiczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ciekawy apel do kierowców aut, wystosowany przez... media publiczne

Autor: M.B. 2017.07.28, 10:31 Drukuj

Ciągle narzekamy, na wszystko. Na pogodę, na rząd, na innych. To raczej nigdy się nie zmieni, a szkoda, bo w tej chwili właśnie jest dużo lepiej niż kiedyś. Pod jakim względem i dla kogo? Chodzi o nas motocyklistów i zauważanie nas przez innych użytkowników drogi. Ten spot Gazety.pl jest tego najlepszym przykładem.

NAS Analytics TAG

Jeszcze 10 - 15 lat temu motocykliści stanowili pomijalną cząstkę ruchu na drogach publicznych. Było nas tak mało, że słychać o nas było w mediach publicznych właściwie tylko na wiosnę i tylko w jednym aspekcie - wypadków. I to tych pierwszych w roku, bo kolejne nikogo już nie interesowały. W tej chwili, kiedy każdy ma kogoś w rodzinie, kumpla, sąsiada czy znajomego, kto jeździ na motocyklu, postrzegani jesteśmy inaczej - z większą atencją i zaangażowaniem. Nawet nie motocyklowych "mugoli" zaczął obchodzić nasz los, a to wideo dobitnie o tym świadczy. Mnie to cieszy, to dobry znak. Z resztą widzę, że kierowcy reagują na nas dużo lepiej teraz, niż na początku tego wieku. Widzą więcej, są bardziej uprzejmi i potrafią się zachować np. robiąc w korku wolną drogę jednośladom. Panowie i panie kierujący autami - Lewa w Górę!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę