tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chciwo po szwedzku. Sztokholm wprowadza horrendalne opaty parkingowe dla motocyklistw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chciwo po szwedzku. Sztokholm wprowadza horrendalne opaty parkingowe dla motocyklistw

Autor: Raff 2018.04.20, 13:52 4 Drukuj

Osiem tysięcy złotych (w przeliczeniu) kosztować będzie rocznie każdego mieszkańca Sztokholmu parkowanie w tym mieście. Szwedzcy motocykliści są w szoku i już zapowiadają walkę z niesprawiedliwym przepisem.

Szwedzcy motocykliści nie mają lekko. Nie dość, że słonecznych dni tam jak na lekarstwo, to mandaty za drogową niefrasobliwość mogą zrujnować domowy budżet. Pewnie dlatego od zawsze władze tego kraju starały się zrekompensować tamtejszym bikerom trudy ich egzystencji - Szwecja jako pierwszy kraj zezwoliła motocyklistom na poruszanie się po buspasach.

NAS Analytics TAG

Popularność motocykli jest w Szwecji ogromna - w samym tylko Sztokholmie w ciągu ostatnich lat liczba jednośladów wzrosła dwukrotnie i wynosi teraz około 60 tysięcy. Fakt ten postanowiły wykorzystać władze Sztokholmu. Zapowiedziano wprowadzenie ogromnych opłat za parkowanie w mieście - 1 euro za godzinę. Jak wyliczyły szwedzkie organizacje motocyklowe, będzie to oznaczało dodatkowy koszt w wysokości około 2000 euro rocznie dla każdego motocyklisty.

Szwedzcy motocykliści są zaskoczeni i zniesmaczeni chciwością władz stolicy. Zapowiadają walkę o zlikwidowanie horrendalnych opłat.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor:Mario 20/04/2018 14:33

Euro w Szwecji?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr