tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chciałbyś pojeździć motocyklem trialowym? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chciałbyś pojeździć motocyklem trialowym?

Autor: Beavis 2016.11.15, 13:36 Drukuj

Classic Trial Bieszczady, czyli akcja dzięki której każdy będzie mógł spróbować swoich sił na motocyklu trialowym. I to w Bieszczadach!

Sprawa jest prosta: Paweł posiada sporo ziemi, klasyczną trialówkę i rodzinny pensjonat w Bieszczadach. Teraz chce całość rozbudować i potrzebuje naszego wsparcia. Co dostaniemy w zamian? Możliwość wyskoczenia na weekend z rodziną, przerzucenia nogi przez piękny, klasyczny motocykl trialowy i spróbowania czegoś nowego. Całość w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach oraz w niesamowitych okolicznościach przyrody.

~~~~~------~~~~~

To idealna opcja dla motocyklistów, bo ile jest miejsc w Polsce, gdzie można wypożyczyć motocykl trialowy? A trialówki są u podstaw wszystkich motocyklowych umiejętności, więc obok rekreacji można wypad w Bieszczady potraktować jako dobry trening. Na to wszystko w kampanii finansowania społecznościowego na platformie Polak Potrafi znalazły się bardzo fajne nagrody (szczerze polecam pakiet 10 przepisów żony Pawła, Ani).

Sami zobaczcie, klikając TUTAJ

Pamiętajcie też, że każda suma wsparcia przybliża Pawła i jego rodzinę do realizacji marzenia. Oraz (a w moim przypadku - przede wszystkim) przybliża nas do możliwości wyskoczenia na weekend w Bieszczady i upalania trialówek.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę