tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chcesz odwiedzić wyścig MotoGP jako VIP. Motul Superfan z Polski. Tego jeszcze nie było

Chcesz odwiedzić wyścig MotoGP jako VIP. Motul Superfan z Polski. Tego jeszcze nie było

Autor: Jarek Benito Czech 2018.02.28, 15:33 Drukuj

Wizyta w boksie zespołu MotoGP, spotkanie indywidualne z zawodnikami, spacer po alei serwisowej, a nawet wejście na linię startu przed wyścigiem. Możesz tam być. Firma MOTUL kolejny rok otwiera przed Wami możliwość wzięcia udziału w tej prostej, a jednak wspaniałej akcji konkursowej.

Jak to zrobić? Banalne… Wchodzisz na tę stronę, wypełniasz podstawowe dane i czekasz.

Może właśnie Ciebie wylosują i zaliczysz podróż życia do wnętrza malowniczej krainy MotoGP.

Jakie koszty? Żadne. Jakie korzyści? Nie do opisania. To może być Twoja podróż życia, jako fana wyścigów motocyklowych. Zerknijcie na kilka zdjęć i filmów poniżej i "...wystarczy że odpowiesz sobie na zaj**iście, ale to zaj**iście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić, a potem zacznij to robić", albo poświęć minutę, wystartuj w konkursie i czekaj na zaproszenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę