tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chcesz odwiedzić wyścig MotoGP jako VIP. Motul Superfan z Polski. Tego jeszcze nie było NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chcesz odwiedzić wyścig MotoGP jako VIP. Motul Superfan z Polski. Tego jeszcze nie było

Autor: Jarek Benito Czech 2018.02.28, 15:33 Drukuj

Wizyta w boksie zespołu MotoGP, spotkanie indywidualne z zawodnikami, spacer po alei serwisowej, a nawet wejście na linię startu przed wyścigiem. Możesz tam być. Firma MOTUL kolejny rok otwiera przed Wami możliwość wzięcia udziału w tej prostej, a jednak wspaniałej akcji konkursowej.

Jak to zrobić? Banalne… Wchodzisz na tę stronę, wypełniasz podstawowe dane i czekasz.

Może właśnie Ciebie wylosują i zaliczysz podróż życia do wnętrza malowniczej krainy MotoGP.

Jakie koszty? Żadne. Jakie korzyści? Nie do opisania. To może być Twoja podróż życia, jako fana wyścigów motocyklowych. Zerknijcie na kilka zdjęć i filmów poniżej i "...wystarczy że odpowiesz sobie na zaj**iście, ale to zaj**iście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić, a potem zacznij to robić", albo poświęć minutę, wystartuj w konkursie i czekaj na zaproszenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę