tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Caramel Curves, czyli czarnoskre motocyklistki z Ameryki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Caramel Curves, czyli czarnoskre motocyklistki z Ameryki

Autor: M.B. 2017.04.11, 13:15 1 Drukuj

Dużo już rzeczy w swoim życiu widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie. Zapoznajcie się ze zjawiskowymi członkiniami damskiego klubu motocyklowego z Nowego Orleanu. Czarnoskóre motocyklistki, które jeżdżą sportowymi motocyklami, malują się i palą gumę.

- Takie rzeczy tylko w Ameryce, panie - chciałoby się rzec. Poznajcie klub motocyklowy Caramel Curves (to ostatnie to chyba od krągłości, bo raczej nie od zakrętów…). Tylko czarnoskóre panie jeżdżą na szybkich motocyklach, chwaląc się, że zużywają 5 tylnych opon miesięcznie, paląc je przy okazji spotkań. Opony kupują specjalne, które w wyniku tarcia wytwarzają RÓŻOWY dym… (- Takie rzeczy tylko w Ameryce, panie).

NAS Analytics TAG

Panie własne bezpieczeństwo mają w głębokim poważaniu, jeżdżą w szpilkach, leginsach oraz kurteczkach materiałowych - ale za to z wyszytymi emblematami klubu. Jedna z nich ma nawet swoją podobiznę pięknie wymalowaną na szybie swojego motocykla… Deklarują też głośno, że nie tylko palą gumę, ale jeżdżą na kole i trochę stuntują, ale przede wszystkim pod kaskiem mają pełny makijaż i głównie z tego są dumne - bo są kobiece. Jak jedna z nich mówi - Moim największym osiągnięciem w życiu jest to, że jestem motocyklistką. Jestem kobietą, mam motocykl i waginę.

Dobra, dość. Zobaczcie i oceńcie sami!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:songoku 12/04/2017 12:24

no nieze pasztety...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr