tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Całkiem nowy jednoślad od Pomarańczowych. KTM testuje... hulajnogę! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Całkiem nowy jednoślad od Pomarańczowych. KTM testuje... hulajnogę!

Autor: Raff 2019.02.04, 13:34 1 Drukuj

Elektryczna hulajnoga KTM to krok w stronę miejskiej elektromobilności, pojazd testowy, albo… sami nie wiemy. Jedno jest pewne - taki właśnie pojazd przyłapano podczas testów w okolicach Mattighofen.

Elektryczne pojazdy nie są nowością w ofercie Pomarańczowych. Freeride-E pokazano jeszcze w czasach, kiedy zasilane prądem crossówki każdy uważał za niepotrzebną fanaberię. Dziś takie rozwiązanie coraz częściej stosowane jest przez producentów motocykli przeznaczonych w teren.

No ale hulajnoga? Sami nie wiemy czy to pojazd testowy, czy KTM, w wizjonerskim szale, chce wykroić sobie kawałek tortu miejskiej elektromobilności, która to nisza rozwija się w nieprawdopodobnym tempie. Pojazd ma duże przednie koło z hamulcem z roweru górskiego, wyświetlacz kolorowy z modelu Duke, napęd przy tylnym kole i system odzyskiwania energii.

Hulajnoga pojawiła się na drodze publicznej w okolicach Mattighofen, gdzie znajduje się fabryka KTM. Z całą pewnością chodzi więc o testy, ale czego? Prototypu hulajnogi czy może nowej generacji napędu elektrycznego?

Zdjęcia znajdziecie tutaj i tutaj.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę