tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 CFMoto Papio XO-1 to najbardziej uroczy motocykl, jaki dzisiaj zobaczysz. Retro nowo z Chin
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

CFMoto Papio XO-1 to najbardziej uroczy motocykl, jaki dzisiaj zobaczysz. Retro nowo z Chin

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.03.29, 09:27 Drukuj

CFMoto raczy nas nowocześnie wyglądającymi nakedami, sportami i turystykami, ale tym razem producent postanowił zaserwować coś z zupełnie innej beczki - motocykl w stylu retro z silnikiem o pojemności 125 cm3. Dzięki takiemu silnikowi więcej osób będzie mogło się nim cieszyć.

Dotychczas moimi faworytami wśród najbardziej uroczych motocykli na rynku były Hondy Monkey 125 i DAX, ale do wyścigu dołącza CFMoto Papio XO-1. Maszyna bazuje na modelu Papio ST-125, który z kolei jest nowoczesnym nakedem w klimacie Hondy MSX125. Papio XO-1 to coś z zupełnie innej beczki, bo stylistyka została zaprojektowana totalnie w stylu retro. Okrągłe lampy z przodu i kształt owiewki przywodzą na myśl pierwsze generacje Suzuki GSX-R, a lusterka umieszczone na końcach kierownicy cofają motocykl jeszcze bardziej w przeszłość.

2023 05 Royal Enfield Demo Weekend
NAS Analytics TAG

Dane techniczne nie są powalające, bo silnik o pojemności 125 cm3 generuje maksymalną moc zaledwie 9,5 KM, ale przy takich gabarytach maszyny to powinno być wystarczające. Maksymalny moment obrotowy to 7,86 Nm. Jest tu również kilka ciekawych smaczków dla miłośników detali. Jedna żarówka reflektora ma kształt litery "X", a druga - kształt litery "O". Tłumik został wyprowadzony centralnie pod ogonem. Motocykl mogliśmy zobaczyć już wcześniej na szkicach patentowych. Póki co pokazano go tylko w Chinach, gdzie będzie kosztował równowartość zaledwie 6,8 tys. zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr