tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 CFMoto MT800 - wyciekło zdjęcie katalogowe chińskiego motocykla z silnikiem KTM
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

CFMoto MT800 - wyciekło zdjęcie katalogowe chińskiego motocykla z silnikiem KTM

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.11, 18:51 1 Drukuj

W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające finalną wersję motocykla CFMoto MT800, który powstaje przy współpracy z KTM.

Model MT800 jest owocem umowy o współpracy podpisanej pomiędzy chińskim gigantem oraz marką KTM w 2017 roku. To dzięki niej KTM mógł wejść na chiński rynek. Oczywiście nie ma nic za darmo, więc Austriacy musieli podzielić się swoimi technologiami, a efekt wygląda lepiej niż ktokolwiek by się tego spodziewał.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia szpiegowskie, szkice i grafiki patentowe - to wszystko pojawiało się w sieci w ostatnich miesiącach. Teraz możemy zobaczyć zdjęcie katalogowe finalnego produktu, choć motocykl nadal nie został zaprezentowany oficjalnie. Wiadomo, że motocykl będzie napędzany silnikiem LC8c, który znajdziemy również w modelach 790 Duke i 790 Adventure. Z wcześniejszych materiałów wynika, że będzie dostępny w dwóch wersjach - z aluminiowymi oraz ze szprychowymi felgami.

Motocykl wygląda tak samo jak na zdjęciach szpiegowskich, które pojawiły się w grudniu. Na razie nie wiadomo nic na temat premiery motocykla, szczegółowych danych technicznych czy ewentualnego pojawienia się go w Europie. Pozostaje nam cierpliwie czekać i trzymać kciuki żeby CFMoto MT800 zawitało także do nas, bo wygląda bardzo atrakcyjnie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę