tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 CBR 650 R i CB 500 X ju u dealerw Hondy. Umw si na jazd testow!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

CBR 650 R i CB 500 X ju u dealerw Hondy. Umw si na jazd testow!

Autor: Informacja prasowa 2019.02.22, 17:06 Drukuj

Do dealerów Hondy trafiły już tegoroczne nowości - modele CBR650R oraz CB500X. Pogoda sprzyja, więc już dziś zarezerwuj jazdę testową by cieszyć się niezrównanymi emocjami, jakie zapewniają nowe modele Hondy.

Dealerzy w całym kraju odebrali już pachnące nowością premierowe modele - sportową CBR650 R i miejską CB500 X. Jeśli chciałbym poczuć przyjemność, jaką daje jazda nowym motocyklem Hondy, już dziś skontaktuj się z najbliższym dealerem by zarezerwować jazdę testową.

NAS Analytics TAG

Podczas dziennikarskich testów obu modeli mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się szczegółom technicznym, sprawdzić własności jezdne i poczuć jak każdy z motocykli oddziałuje na kierowcę. Na krętych drogach Hiszpanii CBR 650 R zachwyciła nas lekkością prowadzenia, łatwością, z jaką daje się kontrolować manetką gazu oraz oferowanym komfortem jazdy.

W stosunku do poprzedniczki, CBR 650 R nieco złagodniała, co czyni ją świetnym wyborem dla początkujących motocyklistów, ale także dla tych, którzy zamiast bezkompromisowych osiągów szukają w motocyklu emocji płynących ze znakomitego prowadzenia i perfekcyjnej harmonii pracy silnika.

CBR 650 R to także świetny wybór dla motocyklistów lubiących dalsze podróże w sportowym stylu. Wygodna pozycja za kierownicą i fantastycznie elastyczny silnik zapewnią ekscytującą jazdę zarówno na autostradzie, jak i krętych górskich drogach.

CB 500 X to lekki, miejski motocykl utrzymany w stylizacji adventure. Wygodna pozycja za kierownicą i silnik, natychmiast reagujący na każde polecenie kierowcy, zapewnią niezrównany komfort w miejskiej dżungli. Niewielkie gabaryty motocykla, optymalnie dobrane do ciasnych ulic metropolii, pozwolą na bezproblemowe przemieszczanie się w korkach, nawet w godzinach szczytu.

Niewielki apetyt na paliwo, długie okresy międzyprzeglądowe oraz nadzwyczajna bezawaryjność pozwolą utrzymać koszty eksploatacji CB 500 X na wyjątkowo niskim poziomie.

Już dziś skontaktuj się z najbliższym dealerem i umów na jazdę testową jednym z nowych modeli Hondy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr