tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 By pewny zwycistwa, przegra przez nieudane wheelie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

By pewny zwycistwa, przegra przez nieudane wheelie

Autor: Don Pedro 2017.11.13, 13:42 Drukuj

Znacie bajkę o wyścigu żółwia i zająca? Wspaniale! Tym razem macie okazję poznać jej motocyklowy odpowiednik…

Zanim na biedaka posypie się fala krytyki, musimy sobie coś ustalić. Żeby zawodowy sport mógł istnieć, potrzebne są pieniądze. Żeby były pieniądze, potrzebni są kibice, a tych przyciągną tylko emocje i dobre widowisko. Zawodnicy stają na głowie, a czasem też na jednym kole, żeby to widowisko kibicom zapewnić i uszczęśliwić swoich sponsorów. Mówiąc prościej - czasami samo zwycięstwo nie wystarczy i trzeba dodatkowo przejechać przez linię mety na gumie…

NAS Analytics TAG

W tym przypadku niewiele brakowało do pełni szczęścia. Duża przewaga, odpowiedni zapas czasu żeby podrzucić przednie koło do góry i majestatycznie pokonać całą prostą start-meta na gumie. Niestety, pierwsza próba wheelie zakończyła się porażką, przednie koło szybko wróciło na ziemię. Zawodnik odrobinę zwalnia i próbuje drugi raz. I wtedy spełnia się jego największy koszmar… Zobaczcie:

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr