tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Buty FLY Maverik w nowej wersji (opis i cena)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Buty FLY Maverik w nowej wersji (opis i cena)

Autor: Alonzo 2017.05.31, 17:27 Drukuj

Buty off-roadowe Maverik marki FLY to znany i sprawdzony model, lecz teraz występujący w nowej, ulepszonej wersji. W najnowszym wcieleniu przeprojektowano przede wszystkim główny ochraniacz goleni.

Nowy ochraniacz, uformowany z wtryskiwanego plastiku, ma za zadanie jeszcze lepiej chronić piszczel motocyklisty, lecz przy okazji, również świetnie wygląda. Poza zmienioną osłoną goleni, buty FLY Maverik wyposażono w zapięcie na cztery klamry ze wstępną regulacją długości, trójwymiarowo modelowane usztywnienie czuba z fakturą ułatwiającą obsługę dźwigni zmiany biegów oraz stalową wkładkę w podeszwie, która zapewnia ochronę przed uderzeniami z dołu i zapobiega rozwarstwieniu się podeszwy.

NAS Analytics TAG

Zobacz produkt na stronie dystrybutora

Wewnętrzną część stopy i częściowo łydki wykonano ze sztucznego tworzywa odpornego na uszkodzenia i zużycie. Z kolei elastyczna zewnętrza strefa łydki pozwala na płynność ruchu, zachowując jednocześnie walory usztywnienia. Elastyczne wykończenie górne zapobiega przedostawaniu się do wnętrza buta brudu i minimalizuje wlewanie się do środka wody.

Elastyczny przegub nad wzmocnieniem pięty i kostki zapewnia swobodę ruchu w butach Maverik. Ponadto mamy do dyspozycji wymienne podeszwy i okucie czuba ze stali nierdzewnej. Wszystkie powyższe cechy wpływają pozytywnie nie tylko na poziom bezpieczeństwa, ale również komfort użytkowania w trudnych warunkach. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne (kolor biały lub czarny).

Off-roadowe buty FLY Maverik mają certyfikat bezpieczeństwa CE.

Cena: 549 zł

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr