tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brubeck Cooler New - odzie termoaktywna (opis, cena)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Brubeck Cooler New - odzie termoaktywna (opis, cena)

Autor: Alonzo 2017.06.02, 16:17 1 Drukuj

Komfort termiczny podczas jazdy motocyklem to podstawa. Cała sztuka polega na tym, żeby nie było za zimno, ani za gorąco. I to nie tylko kwestia naszej wygody, ale też bezpieczeństwa. Producent kompletu Brubeck Cooler New doskonale to rozumie.

W skład zestawu Bribeck Cooler New wchodzi koszulka oraz kalesony. Obydwa produkty można oczywiście kupić osobno.

NAS Analytics TAG

Zobacz produkt na stronie dystrybutora

Nieograniczona liczba zastosowań

Począwszy od założenia pod tekstylny kombinezon, przez odzież skórzaną, sportowy kombinezon i przewiewne ciuchy na lato, kończąc na zimowym komplecie do jazdy na nartach, czy jesiennych wyjazdów rowerowych - liczba zastosowań odzieży termoaktywnej jest praktycznie nieograniczona. Równowaga termiczna to podstawa, niezależnie od tego co robimy i gdzie akurat się znajdujemy.

Ta sama jakość, jeszcze lepszy wygląd

Nowy komplet Brubeck Cooler New to rozwinięcie stylistyczne znanej i lubianej serii Brubeck Cooler. Dzięki wprowadzonym zmianom komplet zyskał na wyglądzie. Producent poleca Cooler New do stosowania na tzw. pierwszą warstwę. Cena za komplet wynosi 281 zł.

Jak to działa?

Bielizna termoaktywna Brubeck Cooler New powstała z połączeniach dwóch warstw materiału z kanalikami chłodzącymi "Brubeck Air Bumps", których zadaniem jest wspomaganie "efektu oddychalności". Doskonałe chłodzenie zapewnia warstwa wewnętrzna, wykonana z mieszanek poliestrowych. Warstwa zewnętrzna wykonana z mikrowłókien poliamidowych jest z kolei odpowiedzialna za odbiór i odparowanie wilgoci z pierwszej warstwy, przy jednoczesnym utrzymaniu jej nadmiaru z dala od ciała. Dodatkową zaletą zastosowanej technologii jest fakt, że połączenie obydwu warstw jest bezszwowe i zupełnie niewyczuwalne w dotyku.

Cena

Kalesony Brubeck Cooler New kosztują 125 zł. Cena termoaktywnej koszulki wynosi 169 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr