tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bosozoku - japoskie gangi motocyklowe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bosozoku - japoskie gangi motocyklowe

Autor: Alonzo 2017.01.10, 12:01 1 Drukuj

Motocyklowy tuning ma różne oblicza. Jedni fascynują się customowymi chopperami, inni streetfighterami, jeszcze innych interesują tylko motocykle przerabiane na scramblery czy cafe racery. Nikt w Europie jednak raczej nie fascynuje się tuningiem motocyklowym w stylu Bosozoku…

Bosozoku to japońskie gangi motocyklowe, które powstały w latach 70. ubiegłego wieku. Jedną z ich charakterystycznych cech jest styl przebudowywania swoich motocykli wyróżniających się jaskrawymi kolorami, siedzeniami z karykaturalnie wysokimi oparciami, wysokimi kierownicami, czy obłymi owiewkami. Jedną z ulubionych rozrywek "gangsterów" jest granie na silnikach motocyklowych. Rytmiczne dodawanie i odejmowanie gazu czy puszczanie sprzęgła na biegu tworzy wspaniałą muzykę dla uszu każdego motocyklisty. Posłuchajcie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr