tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bomba cenowa w Inter Motors
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bomba cenowa w Inter Motors

Autor: Informacja reklamowa 2016.10.14, 09:44 Drukuj

Trwa promocja ”Bomba Cenowa” w Inter Motors. Przecenione towary znajdziesz w sieci 29 sklepów stacjonarnych Inter Motors, na intermotors.pl oraz w 117 sklepach partnerów handlowych na ternie całego kraju. W ofercie nie brakuje kasków, odzieży tekstylnej i skórzanej oraz butów. Jest w czym wybierać, ale pamiętajcie że liczba sztuk jest ograniczona i tak jak w każdej promocji, również w tej obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Istotna nowość to możliwość zakupu promowanych towarów, nie tylko w sieci Inter Motors oraz na intermotors.pl, ale również w wielu sklepach partnerskich. Adresy tych sklepów znajdziecie pod tym linkiem, a całą kategorię na sklepie on-line znajdziesz tutaj.

Jak poznać ofertę "Bomba cenowa"?

Jeżeli jesteście tradycjonalistami i lubicie gazetki promocyjne to w najnowszych wydaniach miesięczników Świat Motocykli i Motocykl (numery 11/2016) znajdziecie gazetkę "Bomba Cenowa", a pod tym linkiem ten sam materiał jest do pobrania w wersji elektronicznej. Podsumowując,  w promocji "Bomba cenowa" dostępne są: 73 modele kasków, 25 modeli butów, 29 modeli rękawic, 60 modeli kurtek, 24 modele spodni i 13 modeli kombinezonów skórzanych.

Zakupy w kredycie 10 rat 0%

Większość towarów z promocji "Bomba Cenowa" można zakupić w uruchomionym już kilka dni temu kredycie 10 rat 0%. Ta oferta działa tylko w sklepach stacjonarnych Inter Motors. Procedura uruchomienia kredytu jest bardzo szybka i prosta. Warto skorzystać już teraz, bo takie kredyty jak ten, czyli: 0% wpłaty własnej, 0% odsetek i 0% prowizji to prawdziwa okazja! Oferta nie zawiera żadnych ukrytych opłat, a zasady spłaty są bardzo jasne. Kupując np. kask za 1000 zł spłacasz go w 10 równych ratach po 100 zł, a pierwsza rata płatna jest po miesiącu od podpisania umowy kredytowej. W kredycie dostępne jest wszystko z oferty Inter Motors, czyli odzież, części i akcesoria. Minimalna wartość kredytowania to 100 złotych a maksymalna to 50.000 zł. Wszystkie formalności załatwia sprzedawca w sklepie Inter Motors - wystarczy dowód osobisty. Weryfikacja wniosku trwa około 15 minut, a klient od razu otrzymuje kredytowany asortyment i korzystając z ostatnich dni dobrej pogody może przetestować zakupioną odzież i akcesoria. Proste i przyjemne, prawda?

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.10.2016 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 03.10.2016 r. do dnia 31.12.2016 r. Inter Cars SA występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl     

http://intermotors.pl/142-bomba-cenowa


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę