tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bolidem F1 po autostradzie. Czy czeska policja dogoni kierowcę? [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bolidem F1 po autostradzie. Czy czeska policja dogoni kierowcę? [FILM]

Autor: Raff 2019.09.13, 16:28 Drukuj

Nie jest to może stricte motocyklowa informacja, ale musicie przyznać, że niecodzienna i warta odnotowania. Otóż czeska policja poszukuje… kierowcy bolidu Formuły 1, który śmigał po tamtejszej autostradzie. 

News może wydawać się żartem, jednak, jak wyraźnie widać na załączonym filmie, fakt taki rzeczywiście miał miejsce. Jak informuje portal rallypl.com kierowcy poszukuje teraz czeska policja. Zapewne w celu pozyskania autografu.

~~~~~------~~~~~

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę