tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bikes&Track - 23 kwietnia 2017 - zapraszamy na dzie z nami na Torze d
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Bikes&Track - 23 kwietnia 2017 - zapraszamy na dzie z nami na Torze d

Autor: Alonzo 2017.04.13, 13:57 1 Drukuj
     
 

UWAGA

Impreza odwołana!

NAS Analytics TAG

Ze względu na warunki pogodowe (temperatury bliskie zera w dzień i mróż w nocy) Bikes&Track Brytyjskie Motocykle nie odbędzie się. 

 
     

Bikes & Track to impreza, adresowana do wszystkich miłośników spotkań motocyklowych i toru. Nie jest to klasyczny "track day", poświęcony jeździe motocyklem po torze. Nie jest to też ani szkolenie motocyklowe, ani zawody. To luźne spotkanie fanów motocykli, realizowane w formie moto pikniku na torze wyścigowym.

plakat projekt v03 435

Tematem przewodnim najbliższego Bikes & Track są motocykle brytyjskie. Tego dnia swoje modele zaprezentuje Triumph Polska. Wybrane osoby będą mogły odbyć jazdy testowe motocyklami Triumph. Okazją do celebrowania brytyjskiej motoryzacji jest Dzień św. Jerzego, patrona Anglii. Dzień ten jest świętem narodowych w Wielkiej Brytanii.
Zespół MotoPomocni.pl zademonstruje różne techniki sprawnościowej jazdy motocyklem. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się nowych, ciekawych rzeczy na temat pokonywania zakrętów i bezpieczeństwa jazdy na motocyklu. Będzie też możliwe praktyczne zweryfikowanie swoich umiejętności w trakcie organizowanych na torze konkursów, między innymi: gymkhany i najwolniejszego przejazdu motocyklem.
Na torze będzie obecna ekipa Ścigacz.pl i zaproszeni goście. Wszyscy uczestnicy będą mogli porozmawiać na różnorakie tematy motocyklowe w trakcie wspólnego obiadu. Tor otwieramy dla uczestników o godzinie 10:00, a zakończenie imprezy jest o godzinie 17:00. Możliwe jest przyjechanie na tor własnym motocyklem lub innym środkiem transportu, na przykład w celu zapisania się na jazdę testową motocyklami Triumph. Liczba miejsc jest ograniczona do 50. Decyduje kolejność wpłaty za uczestnictwo w imprezie.

W tym dniu zapewniamy wszystkich uczestnikom:

 1. Dzień na torze Łódź
 2. Prezentację technik jazdy motocyklem
 3. Obiad
 4. Jazdy testowe motocyklami Triumph
 5. Turnieje sprawnościowej jazdy motocyklem
 6. Spotkanie z ekipą Ścigacz.pl i zaproszonymi gośćmi

Jak zapisać się na Bikes & Track - Brytyjskie Motocykle

Jeżeli macie czas 23 kwietnia 217, to napiszcie wiadomość pod adres:bikesandtrack@scigacz.pl umieszczając w wiadomości następujące informacje:

 1. Imię i Nazwisko uczestnika
 2. Miejsce i data urodzenia
 3. Adres zamieszkania:
 • Ulica, numer domu, numer mieszkania
 • Kod pocztowy / miasto
 • Kraj
 1. Czy przyjedziesz własnym motocyklem? TAK / NIE
 2. Marka i numer rejestracyjny motocykla
 3. Seria i numer prawa jazdy

W odpowiedzi zweryfikujemy to, czy spełniasz warunki uczestnictwa w Bikes & Track - Brytyjskie Motocykle oraz wyślemy Ci numer konta, na które należy dokonać płatności za udział w imprezie.


Tylko wpłata rezerwuje miejsce na Bikes & Track - Brytyjskie Motocykle

Jak zwykle im zdecydujecie się wcześniej, tym będzie taniej:

 • do 10 kwietnia 2017 - 199 zł
 • do 16 kwietnia 2017 - 249 zł
 • po 16 kwietnia 2017 - 299 zł

Nie oferujemy możliwości transportu Waszego motocykla na tor i z toru.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  motul belka 950
  NAS Analytics TAG
  na gr