tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bezpieczne zimowanie motocykla w Warszawie

Bezpieczne zimowanie motocykla w Warszawie

Autor: Materiał partnera 2018.10.12, 13:08 Drukuj

Jednym z głównych problemów polskich motocyklistów, zwłaszcza tych mieszkających w dużych miastach, jest bezpieczne przezimowanie swojej maszyny. Cierpimy na niedobór miejsc zapewniających odpowiednią temperaturę i ochronę przed złodziejami.

Istnieje kilka podstawowych zasad przygotowania motocykla do zimowania, m.in. wymiana oleju i filtrów, zatankowanie do pełna, umycie maszyny i zabezpieczenie akumulatora. Wszystko po to, by unieruchomione mechanizmy w jak najlepszych warunkach przeczekały zimę, tak by kolejny sezon zacząć bez nieprzyjemnych niespodzianek. Najważniejsze jednak, by na wiosnę zastać maszynę tam, gdzie się ją zostawiło. Szajki złodziei motocykli mają bowiem w sezonie zimowym prawdziwe żniwa.

Z tego powodu przypadkowe miejsca są zawsze obarczone dużym ryzykiem. Przestępcy lubią prowadzić zimowy rekonesans zwłaszcza na parkingach podziemnych - półotwartych, wspólnych przestrzeniach, w których obecność busa nikogo nie dziwi. Trzymając motocykl w takim miejscu warto maksymalnie zniechęcić przypadkowego złodzieja, montując do podłoża mocne kotwy i zabezpieczając motocykl specjalnym łańcuchem. Na zdeterminowanych profesjonalistów w szemranym "fachu" nie ma niestety skutecznego sposobu, który moglibyśmy zastosować samodzielnie.

zimowanie motocykla liberty z  

Tutaj przezimujesz swój motocykl w bezpiecznych i komfortowych warunkach!

Wygodną i przede wszystkim bezpieczną opcję na zimowanie motocykla proponuje warszawski salon Liberty Motors. Do dyspozycji klientów jest obszerny, ogrzewany, monitorowany i odpowiednio ubezpieczony magazyn przy ul. Łopuszańskiej 36. Oddając tam motocykl na przechowanie masz gwarancję, że odbierzesz go wiosną w takim samym, a nawet lepszym stanie. Firma oferuje bowiem szereg usług dodatkowych.

Przede wszystkim, wykwalifikowani pracownicy przez całą zimę będą dbać o stan najbardziej wrażliwego elementu motocykla, czyli akumulatora. Regularne kontrole oraz doładowywanie pozwolą ci bezproblemowo odpalić silnik i zacząć kolejny sezon. Możesz także wybrać bardziej zaawansowany pakiet, z kontrolą stanu pojazdu przez mechanika, zleceniem sezonowego przeglądu, a nawet detailingiem.

Wbrew obawom, usługa tego rodzaju nie jest droga, zwłaszcza w porównaniu z wynajmem miejsca w zwykłym garażu. Koszt przezimowania motocykla w Liberty Motors startuje już od 600 zł za podstawową opcję. Ponadto jeśli zaskoczy cię nagłe załamanie pogody, nie musisz się martwić o transport motocykla - zostanie on odebrany, a później dostarczony pod dom firmowym busem. Na życzenie umyty, z nasmarowanym łańcuchem i linkami, oraz z wymienionym olejem i filtrami. Wsiąść i jechać!

Więcej szczegółów na temat zimowania motocykla w Liberty Motors znajdziesz TUTAJ.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę