tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bezpieczne zimowanie motocykla w Warszawie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bezpieczne zimowanie motocykla w Warszawie

Autor: Materiał partnera 2018.10.12, 13:08 Drukuj

Jednym z głównych problemów polskich motocyklistów, zwłaszcza tych mieszkających w dużych miastach, jest bezpieczne przezimowanie swojej maszyny. Cierpimy na niedobór miejsc zapewniających odpowiednią temperaturę i ochronę przed złodziejami.

Istnieje kilka podstawowych zasad przygotowania motocykla do zimowania, m.in. wymiana oleju i filtrów, zatankowanie do pełna, umycie maszyny i zabezpieczenie akumulatora. Wszystko po to, by unieruchomione mechanizmy w jak najlepszych warunkach przeczekały zimę, tak by kolejny sezon zacząć bez nieprzyjemnych niespodzianek. Najważniejsze jednak, by na wiosnę zastać maszynę tam, gdzie się ją zostawiło. Szajki złodziei motocykli mają bowiem w sezonie zimowym prawdziwe żniwa.

Z tego powodu przypadkowe miejsca są zawsze obarczone dużym ryzykiem. Przestępcy lubią prowadzić zimowy rekonesans zwłaszcza na parkingach podziemnych - półotwartych, wspólnych przestrzeniach, w których obecność busa nikogo nie dziwi. Trzymając motocykl w takim miejscu warto maksymalnie zniechęcić przypadkowego złodzieja, montując do podłoża mocne kotwy i zabezpieczając motocykl specjalnym łańcuchem. Na zdeterminowanych profesjonalistów w szemranym "fachu" nie ma niestety skutecznego sposobu, który moglibyśmy zastosować samodzielnie.

zimowanie motocykla liberty z  

Tutaj przezimujesz swój motocykl w bezpiecznych i komfortowych warunkach!

Wygodną i przede wszystkim bezpieczną opcję na zimowanie motocykla proponuje warszawski salon Liberty Motors. Do dyspozycji klientów jest obszerny, ogrzewany, monitorowany i odpowiednio ubezpieczony magazyn przy ul. Łopuszańskiej 36. Oddając tam motocykl na przechowanie masz gwarancję, że odbierzesz go wiosną w takim samym, a nawet lepszym stanie. Firma oferuje bowiem szereg usług dodatkowych.

Przede wszystkim, wykwalifikowani pracownicy przez całą zimę będą dbać o stan najbardziej wrażliwego elementu motocykla, czyli akumulatora. Regularne kontrole oraz doładowywanie pozwolą ci bezproblemowo odpalić silnik i zacząć kolejny sezon. Możesz także wybrać bardziej zaawansowany pakiet, z kontrolą stanu pojazdu przez mechanika, zleceniem sezonowego przeglądu, a nawet detailingiem.

Wbrew obawom, usługa tego rodzaju nie jest droga, zwłaszcza w porównaniu z wynajmem miejsca w zwykłym garażu. Koszt przezimowania motocykla w Liberty Motors startuje już od 600 zł za podstawową opcję. Ponadto jeśli zaskoczy cię nagłe załamanie pogody, nie musisz się martwić o transport motocykla - zostanie on odebrany, a później dostarczony pod dom firmowym busem. Na życzenie umyty, z nasmarowanym łańcuchem i linkami, oraz z wymienionym olejem i filtrami. Wsiąść i jechać!

Więcej szczegółów na temat zimowania motocykla w Liberty Motors znajdziesz TUTAJ.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę