tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Beta w natarciu - włoska marka atakuje polski rynek! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Beta w natarciu - włoska marka atakuje polski rynek!

Autor: Informacja prasowa 2019.01.24, 12:33 4 Drukuj

Już niedługo w polskich mediach motocyklowych zrobi się głośno o wyjątkowym, włoskim producencie motocykli sportowych spod znaku trial, cross i enduro. Beta z rozmachem atakuje nasz rynek oraz wjeżdża na sportową arenę!

Wszystko to dzięki nowo powstałej spółce o nazwie Beta Dystrybucja Polska Sp. z o.o., której celem działania będzie zapewnienie dostępności, promocji oraz prężnego działania sieci dealerskiej motocykli Beta na naszym rynku. To wspaniała wiadomość zarówno dla amatorów, jak i zawodowców uprawiających offroad lub trial. Spółka zapowiedziała bowiem stworzenie polskiego teamu fabrycznego Beta Factory Racing Poland!

~~~~~------~~~~~

Nowa spółka Beta Dystrybucja Polska będzie nie tylko zarządzać siecią dealerską ale i promować wśród zawodników i amatorów sportowe sprzęty tej włoskiej marki. Planowane są testy dla dziennikarzy, wypożyczenia motocykli testowych i różnego rodzaju eventy. Wydaje się, że w tym sezonie nad Wisłą zrobi się głośno o motocyklach Beta - i bardzo nas to cieszy - w końcu to marka z wielkim tradycjami i niezaprzeczalna królowa trialu!

Dzięki takim informacjom motocyklowy sezon 2019 zapowiada się wyjątkowo ciekawie i wprost nie możemy się go już doczekać!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę