tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Benelli TRK 502 zdeklasowało konkurencję i było najlepiej sprzedającym się motocyklem adventure we Włoszech
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Benelli TRK 502 zdeklasowało konkurencję i było najlepiej sprzedającym się motocyklem adventure we Włoszech

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.02, 07:57 1 Drukuj

Benelli TRK 502 ma wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu - przyzwoite osiągi, dobra jakość wykonania i wszechstronność, a to wszystko jest dostępne za rozsądną cenę. Zapewne dlatego był najlepiej sprzedającym się motocyklem adventure we Włoszech.

W 2020 roku włoski adventure sprzedawał się tak dobrze, że japońska i niemiecka konkurencja mogła tylko spoglądać z zazdrością. Przykład? W samym tylko sierpniu zarejestrowano 408 egzemplarzy tego modelu, a na przykład BMW R1250 GS sprzedał się w ilości 174 sztuk. W okresie od 1 stycznia do końca września było już 3004 sprzedanych motocykli, na drugim miejscu znajdował się duży GS z wynikiem 2763 sztuk, a podium zamykała Africa Twin z wynikiem 2538 sztuk. Ostatecznie, szalony rok 2020 zamknął się dla modelu TRK 502 z wynikiem sprzedaży na poziomie 3569 egzemplarzy. Łącznie, w samych tylko Włoszech sprzedano ponad 10 000 Benelli TRK 502.

NAS Analytics TAG

Przeczytaj również: Benelli TRK 502 X w bezkompromisowym teście Ścigacz.pl

Benelli TRK 502 występuje w dwóch wersjach - podstawowej oraz w wersji X, która posiada szprychowe koła i tłumik zamontowany w sposób pozwalający na utopienie motocykla w głębszym błocie. W obu wersjach mamy ten sam silnik o pojemności 500 cm3 i maksymalnej mocy 48 KM osiąganej przy 8500 obr./min. Przednie zawieszenie ma skok 135 mm, co pozwala na komfortową jazdę zarówno na asfalcie jak i w terenie. Z tyłu znajduje się amortyzator z regulacją napięcia wstępnego sprężyny. Cena motocykla w wersji podstawowej to 25 200 złotych, a za wersję X trzeba zapłacić zaledwie 26 300 złotych. Jest to niewielki wydatek, jeśli weźmiemy pod uwagę możliwości Benelli TRK 502. Motocykl spełnia także wymagania prawa jazdy kategorii A2.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę