tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bajk z Czarnolasu. Zero przygotowuje turystycznego elektryka specjalnie dla Europy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bajk z Czarnolasu. Zero przygotowuje turystycznego elektryka specjalnie dla Europy

Autor: Raff 2018.03.04, 17:55 1 Drukuj

Elektryczny turystyk Zero DSR Black Forest (Czarny Las) to pomysł amerykańskiego producenta na zagospodarowanie niszy pojazdów elektrycznych w Europie. Motocykl będzie miał niezły zasięg i cenę z kosmosu.

Model DSR Black Forest został zaprojektowany specjalnie z myślą o rynku europejskim. Producent zadbał o zasięg, który jest kluczowy, gdy planujemy dalszy wypad za miasto. Zgodnie ze specyfikacją podawaną przez Zero, model DSR w cyklu miejskim może pokonać na jednym ładowaniu około 250 km, w cyklu mieszanym około 120 km.

NAS Analytics TAG

To nie wszystko. Nową baterię modelu DSR Black Forest można naładować w około dwie godziny, co pozwala przejechać kolejne 150 km.  Szybkość ładowania zależy oczywiście od wybranej wersji baterii i typu używanej ładowarki. W najprostszej konfiguracji, przy użyciu standardowej ładowarki ładowanie zajmuje niestety sporo więcej czasu - około 12 godzin.

Model Black Forest oparty jest konstrukcyjnie na bazowym DSR, w wyposażeniu standardowym jest jednak spora przestrzeń bagażowa, zawierająca zestaw trzech kufrów, bardziej komfortowa kanapa, dodatkowa ochrona przed wiatrem i nieco zmodyfikowana dla lepszego komfortu kierownica.

Motocykl powinien pojawić się u przedstawicieli Zero już w kwietniu. Producent nie ujawnił jak dotąd dokładnej ceny DSR Black Forest, ale wnioskując na podstawie ceny bazowej wersji, należy spodziewać się kwoty około 100 000 zł.

Zero projektuje i dostarcza elektryczne motocykl dla służb w wielu krajach. Ich jednoślad specjalnej serii MMX używany jest przez amerykańskie siły specjalne, zaś modele DS służą w policji między innymi w USA i Kolumbii.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr