tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW RR Days na torze w Brnie coraz bliżej. Nie zwlekaj z rejestracją!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW RR Days na torze w Brnie coraz bliżej. Nie zwlekaj z rejestracją!

Autor: Informacja prasowa 2019.04.18, 12:28 Drukuj

Już tylko 3 tygodnie dzielą nas od BMW RR Days na torze w Brnie. To ostatnio dzwonek by zarejestrować się na tę wspaniałą imprezę i pośmigać na kultowych maszynach BMW, w tym na niewiarygodnym HP4 Race.

BMW RR Days to dwa dni na profesjonalnym torze z możliwością przetestowania wspaniałych motocykli. Do twojej dyspozycji będzie 12 sesji, podczas których będziesz miał okazję skorzystać z maszyn dostarczonych do Brna przez BMW Motorrad - nowego S1000RR, z układem zmiennych faz rozrządu Shift Cam, 207 KM mocy i niższej masie oraz HP4 Race, o mocy 215 KM i niesłychanie niskiej masie 146 kg na sucho!

Więcej informacji o BMW RR Days znajdziecie w naszym artykule lub na stronie BMW. Warto pospieszyć się z rejestracją na to wydarzenie, bo miejsc zostało naprawdę niewiele. BMW RR Days odbędą się 8-9 maja.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę