tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW RR Days na torze w Brnie coraz bliżej. Nie zwlekaj z rejestracją! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW RR Days na torze w Brnie coraz bliżej. Nie zwlekaj z rejestracją!

Autor: Informacja prasowa 2019.04.18, 12:28 Drukuj

Już tylko 3 tygodnie dzielą nas od BMW RR Days na torze w Brnie. To ostatnio dzwonek by zarejestrować się na tę wspaniałą imprezę i pośmigać na kultowych maszynach BMW, w tym na niewiarygodnym HP4 Race.

BMW RR Days to dwa dni na profesjonalnym torze z możliwością przetestowania wspaniałych motocykli. Do twojej dyspozycji będzie 12 sesji, podczas których będziesz miał okazję skorzystać z maszyn dostarczonych do Brna przez BMW Motorrad - nowego S1000RR, z układem zmiennych faz rozrządu Shift Cam, 207 KM mocy i niższej masie oraz HP4 Race, o mocy 215 KM i niesłychanie niskiej masie 146 kg na sucho!

NAS Analytics TAG

Więcej informacji o BMW RR Days znajdziecie w naszym artykule lub na stronie BMW. Warto pospieszyć się z rejestracją na to wydarzenie, bo miejsc zostało naprawdę niewiele. BMW RR Days odbędą się 8-9 maja.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę