tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R1200GS 2017 - nowe wersje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R1200GS 2017 - nowe wersje

Autor: Lovtza 2016.11.08, 14:43 Drukuj

Kultowy model R1200GS przeszedł lekką modernizację przed zbliżającym się sezonem 2017. Zmiany są generalnie rzecz biorąc mało widoczne. Zacznijmy od lekkiej zmiany stylistyki. Osobom nieobeznanym z tematem trudno będzie odróżnić nowy model od starego, ale wprawne oko wychwyci natychmiast nowe boczne panele, zmienione siodło, nową szybę oraz wiele innych detali.

Model podstawowy pozostaje w ofercie wraz z wersją Adventure. Obok nich pojawią się modele Rallye oraz Exclusive. Ten pierwszy przeznaczony jest do turystyki. Motocykl oferowany jest na szprychowych kołach, z opcją zamówienia na oponach terenowych. Ponadto dysponuje szerokim wachlarzem dodatków, takich jak osłonny chłodnic, płyta pod silnik, terenowe podnóżki, osłony ramy, zmienione siedzenie. Model Exclusive dedykowany jest dla miłośników jazdy po szosie. Motocykl nie ma specjalnego wyposażenia dodatkowego, ale dysponuje unikalnym malowaniem i najnowszym samopoziomującym się systemem Dynamic ESA.

NAS Analytics TAG

BMW R1200GS 2017

BMW R1200GS 2017 Nowe

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr