tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW M Cup: zawody nie tylko dla torowych wyjadaczy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW M Cup: zawody nie tylko dla torowych wyjadaczy

Autor: Materiał partnera 2022.01.26, 09:35 Drukuj

Patronami Pucharu BMW M Cup są: Team BMW Sikora Motorsport oraz czołowi zawodnicy klas Superbike i Superstock Mistrzostw Polski i Alpe Adria. W Pucharze uczestnicy startować będą na motocyklach sportowych BMW S 1000 RR, w pełni przygotowanych do zawodów.

Do udziału w BMW M Cup organizatorzy zapraszają osoby, które chcą zdobyć umiejętności lub doszkolić swoją technikę jazdy na torze, a także zawodników. Wszystkie rundy pucharu odbędą się pod okiem Mistrzów: Ireneusza Sikory, Michała Filli, Bartłomieja Wiczyńskiego oraz Andrzeja Pawelca.

W Pucharze przewidzianych jest 6-7 rund w kraju i za granicą. Planowane wyścigi odbędą się m.in.: na Torze Poznań, Slovakia Ring, Autodromie Most, Autodromie Grobnik, czy Pannónia-Ring.


BMW M CUP

Zdobądź umiejętności jazdy na torze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

Warunkiem uczestnictwa w Pucharze BMW M Cup jest ważna licencja "B", "A" lub międzynarodowa licencja FIM. Wyjątkowo organizator dopuszcza możliwość uzyskania licencji podczas zawodów dla osób, które jej nie posiadają.

Dla chętnych, którzy nie posiadają BMW S 1000 RR będzie możliwość wypożyczenia motocykla na rundę lub zakupu na preferencyjnych warunkach.

Organizator zawodów wyklucza udział w BMW M Cup zawodników, którzy zdobyli tytuły mistrzowskie (I, II i III miejsca) w klasach Supersport 300, Sport 300, Superstock 600, Sport 600, Superstock 1000, Superbike oraz zwyciezców pucharów markowych.

Informacje i warunki uczestnictwa znajdziecie TUTAJ.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę