tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW F 850 GS: egzemplarze testowe u dealerów w całej Polsce!

BMW F 850 GS: egzemplarze testowe u dealerów w całej Polsce!

Autor: Redakcja 2018.06.13, 15:56 Drukuj

Ruszył program jazd testowych nowymi BMW F 850 GS. Następca wieloletniego bestsellera, czyli F 800 GS, jest jednym z najbardziej oczekiwanych motocykli tego sezonu. Teraz możesz w końcu sprawdzić go osobiście!

F 850 GS to całkowicie nowy, zbudowany od podstaw motocykl klasy adventure. Napędzany jest dwucylindrowym, rzędowym silnikiem o pojemności 853 cm3 i mocy 95 KM. My już nim jeździliśmy i możemy powiedzieć jedno - jazda próbna obowiązkowa! Nasz test tej maszyny znajdziecie TUTAJ.

Aby zapisać się na jazdę testową nowym BMW F 850 GS, należy wypełnić specjalny formularz, dostępny pod tym adresem, w którym wskażecie wybranego dealera. Nowy GS jest bardzo rozchwytywaną nowością, dlatego zróbcie to jak najszybciej.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę