tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Dynamic Motors w Bydgoszczy - nowy salon, ta sama pasja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Dynamic Motors w Bydgoszczy - nowy salon, ta sama pasja

Autor: Informacja prasowa 2016.12.15, 14:31 Drukuj

Kilka miesięcy temu w Bydgoszczy rozpoczął działalność nowy salon prowadzący sprzedaż motocykli BMW. Nie jest to jednak zupełnie nowy punkt dealerski tej marki na mapie kraju. Dział motocykli dealera BMW Dynamic Motors rozpoczął swoją działalność już w 2012 roku w Toruniu. Jego pracownik - Michał Szczecki, doradca ds. sprzedaży motocykli - zaczął swoje działanie od budowania bliskich relacji z klientami, bo sprzedaż sama w sobie na początku nie była największym priorytetem. - Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym ludzie będą czuli się dobrze i do którego będą chcieli wracać - mówi Michał.

W toruńskim salonie systematycznie organizował różnego rodzaju aktywności mające na celu utrwalenie więzi klientów z ich dealerem BMW. Oprócz dni otwartych, które są zwyczajną, często spotykaną działalnością w branży motoryzacyjnej, organizował też szkolenia doskonalące technikę jazdy, wyjazdy na szkolenia jazdy terenowej z Akademią Enduro, czy wycieczki motocyklowe - zarówno te bliskie, jak i dalsze. W całym okresie swojej aktywności, toruński Dealer motocykli BMW brał udział w lokalnych imprezach motocyklowych m.in.: GS Trophy, Kociewski Rajd Enduro, Motoserce, lokalne zloty i spotkania, otwarcia sezonu i wiele innych. Wiele z tych spotkań oraz szkoleń odbyło się dzięki bliskiej współpracy z doświadczonym instruktorem Jackiem Kwiatkowskim, właścicielem toruńskiej Szkoły Nauki Jazdy MotoJack. Poza sezonem też nie można było odpuszczać i w salonie organizowane były stacjonarne szkolenia teoretyczne.

NAS Analytics TAG

W związku z dynamicznym rozwojem toruńskiej działalności, od lipca tego roku, dział motocykli funkcjonuje już w nowym salonie Dynamic Motors w nowej lokalizacji w Bydgoszczy. Wraz z salonem działalność rozpoczął także serwis. Nowe miejsce zapewniło przede wszystkim znacznie większą powierzchnię użytkową. Przełożyło się to na zdecydowanie większe możliwości ekspozycji motocykli, odzieży i akcesoriów. Pozwoliło to również na pokazanie kilku klasycznych motocykli bawarskiej marki, które jak się okazało, budzą mnóstwo pozytywnych emocji wśród tych, którzy już odwiedzili nowy salon. Oprócz tego, duże wrażenie robi nietuzinkowy wystrój salonu.

Na tym etapie konieczne stało się również rozszerzenie składu osobowego działu motocykli. Do Michała dołączył Dominik Dąbrowski, także pasjonat bawarskiej marki. Od tej pory panowie starają się ze zdwojoną siłą, nie spoczywają na laurach i kontynuują działania zapoczątkowane w toruńskim salonie.

W najbliższą sobotę, 17.12.2016 fani turystyki, niekoniecznie tylko tej odbywającej się na motocyklach BMW, będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnym już spotkaniu w salonie Dynamic Motors. Tym razem tematem przewodnim będą relacje z wypraw motocyklowych. Dla wielu będzie to okazja do poznania działu moto w nowej odsłonie, miłego spędzenia czasu i nawiązania nowych znajomości. Na miejscu będzie można zapoznać się z aktualną ofertą marki i skorzystać z przedświątecznej obniżki cenowej. Kolejne spotkania i szkolenia zaplanowane są już na styczeń.

Serdecznie zapraszamy do salonu BMW Dynamic Motors w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 272A.

W razie pytań prosimy o kontakt: motocykle@bmw-dynamicmotors.pl

Dealer BMW Dynamic

Jedno z wielu spotkan z klientami w salonie BMW Dynamic w Bydgoszczy

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr