tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia All Stars 2024 na torze Marco Simoncelliego w Misano. Co to jest?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aprilia All Stars 2024 na torze Marco Simoncelliego w Misano. Co to jest?

Autor: Rafa Herman 2024.06.21, 16:36 Drukuj

Gamonie w pojedynczej obsadzie byli obecni (no w pojedynczej, to jednak chyba "był") na Aprilia All Stars 2024 na torze Misano im. Marco Simoncelliego.

Nie była to wyprawa łatwa pod względem organizacji jak i logistyki. I choć do samego końca byliśmy przekonani, że wyprawa do Misano odbędzie za pomocą busa, do którego wrzucimy RSV4, aby wyładować ją gdzieś na północy Włoch i na kołach dojechać do Misano, to po raz kolejny opatrzność, patrząc na nasz misterny plan, powiedziała: to teraz potrzymaj mi piwo. W związku z tym ten pomysł trzeba było porzucić, zabrać pod pachę kask i do Włoch dotrzeć samolotem. A po co? Aby 8 czerwca na torze Misano przekonać się na żywo, czym jest Aprilia All Stars? Na miejscu dzięki uprzejmości LibertyMotors i Piaggio Group Rafał dostał testową Aprilię Tuareg.

NAS Analytics TAG

Jak wygląda Aprilia All Stars? Zobacz relację na filmie »

Aprilia All Stars to wydarzenie dla miłośników marki Aprilia, ale też dla każdego fana motorsportu. Zlokalizowane na torze Misano, nad Morzem Adriatyckim, więc pięknie można połączyć to z wypoczynkiem i wspaniałym włoskim klimatem. Bardzo się cieszę, że mogłem tu być. Jest to event zupełnie inny niż wielkie zorganizowane z przepychem komercyjne BMW Motorrad Days, czy WDW Ducati. Potwierdziło się, że Aprilia to przede wszystkim wyścigi. To performance. Włoska marka nie może nie zwracać uwagi na design, ale tutaj liczą się przede wszystkim wydajność, parametry, zwycięstwa i wielka radość z rywalizacji. Na terenie zaprezentowana była pełna gama motocykli Aprilia z obecnej oferty włącznie z tegoroczną nowością RS 457. Pokazane zostały też wersje przygotowane do ścigania prosto z fabryki. Oczywiście wiele stanowisk z jazdami testowymi, czy najfajniejsze dla mnie historyczne motocykle mistrzów.

Zobaczcie naszą relację, może dzięki niej uda Wam się poczuć choć trochę wyścigową atmosferę marki i za rok zdecydujecie się tam wybrać. Nie będę ukrywał, że Adriatyk, włoska kuchnia, cudowny wybór włoskich win powinien być dodatkowych argumentem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr