tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aplikacja We Are Bikers. Nowy, ciekawy projekt dla motocyklistów! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aplikacja We Are Bikers. Nowy, ciekawy projekt dla motocyklistów!

Autor: Raff 2019.07.14, 11:47 Drukuj

We Are Bikers to nowa aplikacja dla motocyklistów, która wyróżnia się nowymi, niedostępnymi dotychczas nigdzie indziej funkcjonalnościami. Będziemy testować ją w najbliższym czasie.

Liczba aplikacji przeznaczonych dla motocyklistów jest imponująca. Wydawałoby się, że dostępne w nich opcje wyczerpują nasze potrzeby i tworzenie nowej jest zupełnie bez sensu. Nic podobnego - We Are Bikers to zupełnie nowe spojrzenie na oczekiwania motocyklistów.

Aplikacja pozwala na udostępnianie własnej pozycji między znajomymi. Wystarczy uruchomić aplikację by zobaczyć kto aktualnie jest w pobliżu i gdzie. Ciekawą opcją jest także interkom - wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę, wybrać pokój lub założyć własny i gotowe.

Dla użytkowników dostępne są także wydarzenia motocyklowe, statystyki, możliwość zapisywania tras, a także lista POI. Niestety, funkcja ta jest chwilowo wyłączona do czasu wprowadzenia opcji filtrowania. 

Aplikacja We Are Bikers jest ciągle w fazie doskonalenia, dlatego mogą pojawić się błędy i niedociągnięcia. Uważnie obserwujemy jednak jej rozwój i testujemy ją. Jak na razie nasze wrażenia są pozytywne, zobaczymy co będzie dalej.

We Are Bikers dostępna jest na platformy:

iOS: https://apps.apple.com/us/app/we-are-bikers/id1435211498?ls=1
i Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fivedottwelve.wearebikers

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę