tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aplikacja We Are Bikers. Nowy, ciekawy projekt dla motocyklistów!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aplikacja We Are Bikers. Nowy, ciekawy projekt dla motocyklistów!

Autor: Raff 2019.07.14, 11:47 Drukuj

We Are Bikers to nowa aplikacja dla motocyklistów, która wyróżnia się nowymi, niedostępnymi dotychczas nigdzie indziej funkcjonalnościami. Będziemy testować ją w najbliższym czasie.

Liczba aplikacji przeznaczonych dla motocyklistów jest imponująca. Wydawałoby się, że dostępne w nich opcje wyczerpują nasze potrzeby i tworzenie nowej jest zupełnie bez sensu. Nic podobnego - We Are Bikers to zupełnie nowe spojrzenie na oczekiwania motocyklistów.

NAS Analytics TAG

Aplikacja pozwala na udostępnianie własnej pozycji między znajomymi. Wystarczy uruchomić aplikację by zobaczyć kto aktualnie jest w pobliżu i gdzie. Ciekawą opcją jest także interkom - wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę, wybrać pokój lub założyć własny i gotowe.

Dla użytkowników dostępne są także wydarzenia motocyklowe, statystyki, możliwość zapisywania tras, a także lista POI. Niestety, funkcja ta jest chwilowo wyłączona do czasu wprowadzenia opcji filtrowania. 

Aplikacja We Are Bikers jest ciągle w fazie doskonalenia, dlatego mogą pojawić się błędy i niedociągnięcia. Uważnie obserwujemy jednak jej rozwój i testujemy ją. Jak na razie nasze wrażenia są pozytywne, zobaczymy co będzie dalej.

We Are Bikers dostępna jest na platformy:

iOS: https://apps.apple.com/us/app/we-are-bikers/id1435211498?ls=1
i Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fivedottwelve.wearebikers

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę