tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 American Picnic w Warszawie. Poegnaj lato w amerykaskim stylu z HD Twin Peaks
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

American Picnic w Warszawie. Poegnaj lato w amerykaskim stylu z HD Twin Peaks

Autor: Informacja prasowa 2023.09.15, 11:55 Drukuj

Już wkrótce druga edycja motocyklowej imprezy American Picnic organizowanej przez salon Harley-Davidson Twin Peaks. Podczas weekendu 23-24 września w hotelu Holiday Inn w Józefowie na gości czeka moc atrakcji. To wydarzenie nie tylko dla pasjonatów motoryzacji, ale też dla każdego, kto chce spędzić weekend w atrakcyjny sposób.

Na tej dwudniowej imprezie rozgłos zapewnią ryczące silniki kultowych motocykli, amerykańskich samochodów, a szerokim echem odbiją się koncerty gwiazd: Afromental, Hunter, K-Leah i Bad Choizz.

NAS Analytics TAG

Harley-Davidson to marka, która uosabia amerykańskie wartości, dlatego organizatorzy imprezy zadbali, aby wydarzenie oddawało ducha kultury zza oceanu.

Na gości czeka też dodatkowa atrakcja - jazdy testowe motocyklami Harley-Davidson w ramach Harley on Tour - do dyspozycji uczestników ponad 20 najnowszych maszyn z Milwaukee (w pierwszej kolejności jeżdżą osoby, które dokonały rezerwacji online. Możliwość wyczerpania puli wolnych miejsc). Moc wrażeń zapewni także szpaler amerykańskich samochodów AmCar słynących z ponadprzeciętnych osiągów i gabarytów - to robi wrażenie. Specjalną strefę przygotuje również marka Jeep, gdzie będzie można zobaczyć najnowsze modele w tym elektryczny Jeep Avenger.

Na imprezie będzie prezentowany również najnowszy model Harley-Davidson - CVO Street Glide.

Każdego dnia zaplanowane są po dwa koncerty. Na scenie zobaczymy grupę Afromental, zespoły Hunter oraz Bad Choizz, które mogą zagłuszyć ryk motocykli. Źródłem lżejszego brzmienia będzie wokalistka K-Leah z własnym repertuarem oraz coverami, które rozbujają każdą publiczność.

W ciągu dnia emocji dostarczą zawody w siłowaniu na rękę, pokazy amerykańskiego futbolu, a każdy będzie mógł sprawdzić swój refleks na rodeo oraz celność w rzucaniu toporkami.
Dla osób z pociechami organizator przewidział strefę dla dzieci, park linowy, mini golf oraz coś co połączy dorosłych i dzieci - giga gry.

Na terenie imprezy rozstawią się food trucki, oferując bogate i różnorodne menu w amerykańskim stylu. Nie zabraknie też amerykańskiego barbecue serwowanego przez hotel Holiday Inn.

Te dwa dni pozwolą przenieść się w sam środek amerykańskiej kultury i wspólnie z innymi entuzjastami celebrować 120 lat kultowej marki jaką jest Harley-Davidson. Nie może was tam zabraknąć!

Uwaga! Każda osoba, która przyjedzie na imprezę motocyklem otrzyma 30% rabat przy zakupie biletu na wejściu, a każda osoba, która zarejestrowała się na jazdę próbną (i ma potwierdzenie rezerwacji jazdy) otrzyma wejściówkę bezpłatnie.

Bilety na wydarzenie znajdziecie TUTAJ, a jazdy próbne możecie zarezerwować TUTAJ.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr