tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Alternatywna MV Agusta za milion. Woski producent pracuje nad bardzo tajemniczym projektem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Alternatywna MV Agusta za milion. Woski producent pracuje nad bardzo tajemniczym projektem

Autor: Raff 2018.03.19, 17:31 2 Drukuj

Mnóstwo mocy i hałasu - tak Giovanni Castiglioni opisał nowy motocykl MV Agusty, który, zgodnie z informacjami przekazanymi na konferencji prasowej, będzie posiadał "napęd alternatywny". Oby nie ten, o którym myślimy.

Konferencja prasowa odbyła się w związku z premierą modelu Brutale 800RR i przedstawieniem strategii firmy na najbliższe lata. Szef MV Agusty, Giovanni Castiglioni, zapowiedział główne cele sprzedażowe i ujawnił kilka szczegółów dotyczących nowych projektów.

NAS Analytics TAG

Jedną z najbardziej tajemniczych zapowiedzi był motocykl, którego koszt określono na ponad 200 000 euro. Z deklaracji MV Agusty wynika, że motocykl ten nie będzie zasilany benzyną, ani energią elektryczną. Dziennikarze, w odpowiedzi na lawinę pytań, otrzymali tylko enigmatyczną odpowiedź, że motocykl da "dużo mocy i hałasu, to będzie miks wszystkiego".

Dziennikarze brytyjskiego portalu Visordown spekulują, że być może MV Agusta pracuje nad motocyklem napędzanym silnikiem odrzutowym. My mamy nadzieję, że "dużo mocy i hałasu" nie będzie oznaczało… diesla.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr