tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 All for Freedom, Freedom for All. Wizyta ambasador USA w salonie Harley-Davidson Liberator
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

All for Freedom, Freedom for All. Wizyta ambasador USA w salonie Harley-Davidson Liberator

Autor: Informacja prasowa 2019.08.11, 10:46 1 Drukuj

Ambasador USA w Polsce, Pani Georgette Mosbacher odwiedziła niedawno warszawski salon Harley-Davidson Liberator. Celem odwiedzin nie była oficjalna wizyta u przedstawiciela jednego z najbardziej znanych amerykańskich producentów lecz chęć przejażdżki kultową maszyną i poczucia osobiście emocji jazdy motocyklem Harley-Davidson, w myśl sloganu bliskiego również wszystkim Amerykanom - All for Freedom (Wszystko dla wolności).

Pani Ambasador została gościnnie przyjęta przez załogę Liberatora oraz przedstawicieli warszawskiego klubu HOG (Harley Owners Group - ogólnoświatowy klub posiadaczy motocykli Harley) i po krótkim zwiedzeniu salonu rozpoczęły się przygotowania do jazdy - wybór odzieży ochronnej i kasku.

NAS Analytics TAG

Po ustaleniu trasy z ochroną Jan Kwilman - współwłaściciel salonu - zabrał Panią Ambasador na przejażdżkę motocyklem Harley-Davidson Road Glide. Motocykl udekorowany flagami - polską i amerykańską - dumnie przejechał ulicami Warszawy a po powrocie uśmiechnięta Pani Ambasador wyraziła chęć kolejnej przejażdżki. Dalej i szybciej!

To była emocjonująca wizyta dla obu stron. Jesteśmy pewni, że Pani Ambasador połknęła motocyklowego bakcyla.

Jednocześnie Georgette Mosbacher ponownie zaprosiła do składania wniosków o wizy i odwiedzenie Stanów Zjednoczonych, aby w kraju kolebce Harley-Davidson poznać piękno niezmierzonych przestrzeni i dróg, oraz amerykańskiego ducha wolności. Oczywiście na dwóch kołach…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę