tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Abus 8077 Granit Detecto - pancerna blokada na tarcz
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Abus 8077 Granit Detecto - pancerna blokada na tarcz

Autor: Redakcja 2018.02.03, 11:38 Drukuj

Blokada tarczy Abus 8077 to wysokiej klasy, kompaktowe zabezpieczenie z wbudowanym alarmem oraz czujnikiem położenia, który przypomni zapominalskim kierowcom o swojej obecności przed rozpoczęciem jazdy…

Abus 8077 to jeden z najlepszych prezentów, jaki można sprawić swojemu motocyklowi. W dwudziestostopniowej skali poziomu zabezpieczenia, stosowanej przez firmę Abus, blokada na tarczę oznaczona numerem 8077, znajduje się na 18 poziomie, co oznacza bardzo wysoką ochronę. Abus 8077 Granit Detecto to blokada zalecana do zabezpieczania wartościowych motocykli, pozostawianych często w miejscach o dużym ryzyku kradzieży.

NAS Analytics TAG

Znajdź sklep z produktami ABUS w swojej okolicy

Pancerna, ale kompaktowa

Blokada Abus 8077 nie zajmuje wiele miejsca, jest kompaktowa, choć dość ciężka (blisko 900 g). Trzymana w ręce sprawia wrażenie bardzo masywnej, wręcz pancernej. Solidny kawał stali, a w nim ciasno upchnięty zamek i cały mechanizm, wraz z alarmem, dwiema bateriami AAA i czujnikiem położenia. W zestawie są dwa klucze (jeden z nich z podświetlaniem) oraz poręczne etui. Choć to chyba w tym wszystkim najmniej istotne, to warto dodać, że Abus 8077 jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych…

Solidne wykonanie, głośny alarm

Cały korpus, gruby trzpień i najważniejsze elementy są wykonane z hartowanej stali. Ochronę przed otwarciem przez niepowołane osoby zapewnia znakomity zamek Abus X-Plus.

Wbudowany detektor ruchu wyczuwa najmniejsze poruszenie i natychmiast uruchamia głośny alarm (100 dB przez 15 sekund, a następnie ponowne uzbrojenie). Czujnik pełni dodatkowo jeszcze jedną funkcję, mianowicie przypomina kierowcy o konieczności zdjęcia blokady z tarczy przed rozpoczęciem jazdy.

Zestaw Abus 8077 zawiera dwie baterie zasilające. O stanie baterii oraz uzbrojenia informują nas sygnały dźwiękowe i świetlne (wielokolorowy LED). Niewielkie rozmiary blokady pozwalają na łatwe przewożenie jej ze sobą, choćby pod siedzeniem motocykla.

Cena: 619 zł

Dlaczego Abus?

Produkcja wysokiej jakości zabezpieczeń do motocykli to nie lada wyzwanie. Blokada z jednej strony powinna być prosta i łatwa w użyciu, a drugiej strony musi dzielnie stawiać czoła złodziejom i sprostać najbardziej wyszukanym metodom ataku. Jakby tego było mało, blokada musi być dodatkowo niezawodna, odporna na ciężkie i zmienne warunki atmosferyczne. Mając na uwadze powyższe, warto postawić na sprawdzone i pewne rozwiązania. Abus jest liderem w dziedzinie ochrony, działając na rynku już od 1924 roku. Firma przykłada ogromną uwagę do utrzymania najwyższych standardów, począwszy od etapu projektowania, kończąc na procesach produkcyjnych i obsłudze posprzedażowej.  

Znajdź sklep z produktami ABUS w swojej okolicy

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr