tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 7 ofiar zderzenia pickupa z kolumn motocykli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

7 ofiar zderzenia pickupa z kolumn motocykli

Autor: Janusz Bbenek 2019.06.25, 14:16 2 Drukuj

Dla siedmiu amerykańskich motocyklistów, członków klubów zrzeszających weteranów wojennych, droga na zlot w stanie New Hampshire okazała się ostatnią. W kolumnę motocykli wjechał czołowo rozpędzony pickup, powodując jeden z najtragiczniejszych wypadków z udziałem jednośladów w ostatnich latach.

Motocykliści byli członkami klubu Jarheads MC oraz byłymi żołnierzami marines. Jechali na zlot odbywający się w stanie New Hampshire. Wypadek miał miejsce kilkaset metrów od ich miejsca postoju. W kolumnę motocykli wpadł czołowo ciężki pickup, który następnie zatrzymał się na barierach i spłonął. Sprawcy nic się nie stało, został zatrzymany przez policję.

NAS Analytics TAG

Przedstawiciele służb, które pracowały na miejscu wypadku, zgodnie twierdzą, że było to jedno z najcięższych zadań w ich karierze. Auto poczyniło ogromne spustoszenie, motocykle są kompletnie zniszczone, a ich kierowcy nie mieli szans na przeżycie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr