tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 60 tysicy zotych za film z przejadki [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

60 tysicy zotych za film z przejadki [VIDEO]

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.02.13, 12:33 7 Drukuj

60 tysięcy złotych - na taką kwotę opiewa suma mandatów wystawiona za wyczyny grupki motocyklistów z Hiszpanii. Jest to wynik trwającego wiele miesięcy śledztwa tamtejszej policji.

Piękne krajobrazy, gładkie drogi, grupka znajomych i motocykle - to składniki na idealne popołudnie. W takich okolicznościach często znajdą się osoby, które zbyt mocno poniesie ułańska fantazja. Nie inaczej było w tym przypadku i może wszystko uszłoby motocyklistom na sucho, gdyby nie to, że jeden z nich opublikował w internecie nagranie ze wspólnego wypadu.

NAS Analytics TAG

Hiszpańska Guardia Civil zakończyła trwające od marca ubiegłego roku śledztwo w sprawie wspomnianego nagrania. Łącznie policjanci doliczyli się dwóch przestępstw i 39 wykroczeń na trwającym 5 minut filmie. Popełniono je na drodze NA-1110 w hiszpańskim regionie Navarra. Dziesięciu motocyklistów zostało ukaranych mandatami na łączną kwotę 14 100 euro (prawie 60 000 złotych). Panowie rozdzielili pomiędzy siebie również 132 punkty karne.

Ta sytuacja pokazuje, że jeżeli z jakichś powodów poniosą was emocje, to lepiej zatrzymać nagrania dla siebie, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto je obejrzy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor: Daro 14/02/2020 19:51

14100...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr