tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 6. cylindrowy silnik rzędowy w motocyklu - czarujące szaleństwo Hondy CBX z 1981 roku!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

6. cylindrowy silnik rzędowy w motocyklu - czarujące szaleństwo Hondy CBX z 1981 roku!

Autor: Alonzo 2019.03.23, 16:09 1 Drukuj

Czy ludzie naprawdę pragną tylko bezpiecznego i zielonego świata? Żeby powietrze było czystsze od łez źródlanej nimfy, a wszystkie otaczające nas przedmioty pozbawione kantów? Co z genami drapieżnika? Dlaczego oglądamy walki MMA i spędzamy weekendowe wieczory w klubach z ogłuszającą muzyką? Czy ktoś nami manipuluje? Czy czyniąc świat "nieskoemisyjnym", "bezpiecznym" jak bawidełko niemowlaka i cichszym niż szum skrzydeł motyla nie czynimy go po prostu NIESTRAWNIE NUDNYM? 

Ostatnio króluje trend budowania coraz cichszych, bezpieczeniejszych i nie zanieczyszczających środowiska motocykli. Teraz mają to być motocyle elektryczne. Kto wie, czy wkrótce nie motocykle autonomiczne, które za nas pokonają alpejskie przełęcze, przywiozą do domu nagranie z GO PRO i wyświetlą nam przebieg całej podróży, abyśmy mogli odbyć ją wirutalnie na kanapie salonu w całkowitej ciszy, bezpieczeństwie i komforcie. Czy jednak po to tylko żyjemy? Czy to są cechy dominujące naszego gatunku, który oswoił konie, wynalazł dynamit i odbył podróż na Księżyc w pojeździe o mocy obliczeniowej mniejszej niż wspólczesny smart zegarek?

NAS Analytics TAG

Czy naprawdę chcemy wykastrowanych, niskoemisyjnych motocykli, czy może takich szalonych konstrukcji, jak ta:

 

 

Już od samego myślenia o rzędowym 6. cylindrowym silniku w motocyklu robi się gorąco. Co za bez sensowna, szalona konstrukcja, której celem jest tylko wywoływanie gęsiej skórki i udowadnianie, że w szaleństwie jest ziarno prawdziwej rozkoszy? Z resztą, po co wylewać potoki słów w dobie wszechobecnego szerokopasmowego internetu, który pozwala od razu zobaczyć i poczuc to, co grafomani przez lata próbowali nieudolenie wystukać literkami na swoich klawiaturach. Podkręćcie dźwięk i rozkoszujcie się relacją wspaniałego Jena Leno.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na górę