tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 500-konna Hayabusa na naszym stoisku na Warsaw Motorcycle Show!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

500-konna Hayabusa na naszym stoisku na Warsaw Motorcycle Show!

Autor: Informacja prasowa 2018.02.12, 17:46 Drukuj

Od dłuższego czasu patronujemy działalności Przemka Badowskiego, pracującego pod hasłem Project Busa nad specjalną, turbodoładowaną wersją Suzuki Hayabusy, której moc wynosi obecnie obłędne 557 KM na silniku. Ten wyjątkowy motocykl będzie ozdobą naszego stoiska na najbliższych targach Warsaw Motorcycle Show w dniach 2-4 marca.

Przemek Badowski, prowadzący na co dzień warsztat Speed Bike, to postać doskonale rozpoznawalna w polskim światku motocyklowego tuningu. Jest ekspertem od wyciskania ostatnich soków z jednostek napędowych, którym nie żałuje wspomagania w postaci uczciwego turbo. Pewnego dnia trafił do niego Mateusz, któremu wciąż było mało mocy w jego Suzuki Hayabusie. Stopniowo, sezon po sezonie, osiągi motocykla były podnoszone i obecnie moc zmodyfikowanej Hayki wynosi 557 KM na silniku i 502 KM na kole. W sam raz na codzienne dojazdy do szkoły, pracy i na pocztę :)

NAS Analytics TAG

Pod koniec zeszłego roku sprawdziliśmy, jak ten mocarny motocykl radzi sobie w mieście. Wbrew straszliwym liczbom, opisującym jego możliwości, okazał się całkiem przystępnym pojazdem, który nie zrobi krzywdy kierowcy z podstawowym zakresem wyobraźni. Zobaczcie, jak to wyglądało:

Całą trójkę, czyli Przemka, Mateusza i Hayabusę, będziecie mogli spotkać na naszym stoisku na najbliższych targach Warsaw Moto Show, które odbędą się w podwarszawskim Nadarzynie w dniach 2-4 marca. Będzie to także doskonała okazja, by zadać Przemkowi pytania o możliwości tuningu waszych motocykli. W końcu w każdym drzemie ukryty demon!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr