tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 50 krajw w dwa lata na Hondzie Monkey 125! Mody podrnik rusza dookoa wiata
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 950
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG

50 krajw w dwa lata na Hondzie Monkey 125! Mody podrnik rusza dookoa wiata

Autor: Raff 2020.07.21, 15:05 Drukuj

Dookoła świata na sympatycznej Hondzie Monkey 125? Dla tego podróżnika to żaden problem! 23-letni Portugalczyk Andre Sousa na takim właśnie motocyklu przemierzył już Amerykę Południową, teraz ruszył na podbój świata!

Andre ma już na swoim koncie rekord świata w kategorii "małolitrażowa podróż motocyklowa po Ameryce Południowej" - pokonał swoim motocyklem wszystkie kraje kontynentu. To doświadczenie z pewnością przyda mu się w nowej wyprawie, która rozpoczęła się tydzień temu w Portugalii. W ciągu dwóch najbliższych lat Andre ma zamiar objechać cały świat.

NAS Analytics TAG

Samo w sobie nie jest to już dziś wielkim wyczynem, infrastruktura drogowa i technika motocyklowa są na tyle dostępne, że pokonanie kilkudziesięciu kilometrów sprowadza się dziś w zasadzie do zgromadzenia odpowiedniego budżetu.

IMG 4079-1024x577

Tutaj właśnie leży sedno wyjatkowości wyprawy Andre. Młody Portugalczyk zamierza objechać świat Hondą Monkey o pojemności 125 cm3. Jak pokazały nasze testy, motocykl jest wprawdzie wygodny i niezawodny, ale dotyczy to przestrzeni miejskiej. Planując dalsze podróże, trzeba wyćwiczyć sobie niezwykłą cierpliwość, bo przy ogromie zalet, Monkey jest jednak małym jednośladem.

Andre zakłada oszczędne gospodarowanie budżetem, zatem zamiast hoteli, pensjonatów, czy nawet kempingów, wybierać będzie spanie na dziko i gościnę u gospodarzy z couchsurfingu. Tym sposobem młody podróżnik zamierza odwiedzić aż 50 krajów. Jego przygody możecie śledzić na facebookowym profilu Ride That Monkey. Życzymy mu szerokości i bezpiecznej podróży!

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka podroze 950
    NAS Analytics TAG
    na gr