tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 30. Fina Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy. Ciekawe licytacje motocyklowe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

30. Fina Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy. Ciekawe licytacje motocyklowe

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.22, 08:46 Drukuj

Jak co roku w styczniu cała Polska jednoczy się, żeby pomagać potrzebującym w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem przed nami 30. finał tej szczytnej inicjatywy, więc przyjrzymy się ciekawym licytacjom motocyklowym i okołomotocyklowym.

W 2022 r. WOŚP zbiera fundusze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzrok u dzieci. Choć internetowe licytacje ruszają już na początku grudnia, to najgoręcej jest właśnie w styczniu. Tegoroczny finał odbędzie się 30.01.2022 r. Jak czytamy na stronie, w Polsce jest 25 ośrodków w 17 miastach, które zajmują się okulistyką dziecięcą. Co roku trafia do nich kilkanaście tysięcy małych podopiecznych. Najczęstsze dolegliwości to pogorszenie ostrości wzroku, jaskra, zaćma, anomalie rozwojowe i nowotwory. W samym 2019 r. dzieci przeszły prawie 650 operacji wzroku, a 25 proc. stanowiły operacje guzów.

NAS Analytics TAG

Ducati Monster rodem z Cyberpunk 2077
Choć o Cyberpunk 2077 można powiedzieć różne rzeczy, to wzorowany na takich właśnie klimatach Monster to świetna propozycja nie tylko dla geeków. Motocykl został przygotowany przez sklep internetowy X-KOM we współpracy z Ducati i Lenovo. Pojawiła się na nim ciekawa grafika nawiązująca do finału WOŚP oraz oświetlenie RGB. Z Monsterem w takim wykonaniu będziecie mogli przemierzać skąpane mrokiem ulice miast i przy okazji je widowiskowo rozświetlicie.

Link do aukcji z Monsterem

Harley-Davidson Electra Glide
Dla tych, którzy wolą ciężką artylerię, jest dostępny Harley-Davidson Electra Glide, który podarował Marek "Nestor" Jeute. Maszyna jest dodatkowo wyposażona w bieg wsteczny, instalację podtrzymywania naładowania akumulatora, obłe daszki reflektorów, ozdobne zakończenie tylnej krawędzi przedniego błotnika, ozdobne nakładki podestów pasażerki, skórzane etui umieszczone za szybą, podświetlenie silnika, tablicy rejestracyjnej i tabliczki identyfikacyjnej, pozłacane 3 dekle bloku silnika, modyfikowany wydech i inne. Jeżeli chcecie być cool, to musicie postawić na Harleya, a przy okazji wspomożecie szczytny cel.

Link do aukcji z Harleyem

Lot helikopterem z The Collection
Pamiętacie nasz wywiad z The Collection z kwietnia ubiegłego roku? Jeżeli Joseph w jakikolwiek sposób was zainspirował, to możecie wybrać się z nim na "przejażdżkę" helikopterem oraz spędzić popołudnie w towarzystwie jego oraz Daggi Dag. Będziecie mogli pogadać nie tylko o motoryzacji, ale przede wszystkim o życiu i ciekawych inspiracjach.

Link do aukcji The Collection

Trening motocyklowy pod okiem instruktora
Firma GP Rent wraz ze znanym i lubianym JC Group przedstawiają możliwość wzięcia udziału w szkoleniu motocyklowym na Autodromie Słomczyn. Na zwycięzcę (lub zwyciężczynię) czeka motocykl sportowy Yamaha R3 lub Kawasaki Ninja 300, całodniowa opieka instruktora, który udzieli cennych wskazówek oraz oczywiście fantastyczna atmosfera.

Link do aukcji GP Rent i JC Group

Spersonalizowane lakierowanie motocykla
Firma GuliCustoms postanowiła zaoferować usługę customowego malowania motocykla. Zwycięzca będzie mógł pomalować zbiornik paliwa, błotniki i boczki. Niestety, aukcja nie dotyczy motocykli sportowych oraz zabytkowych. Oczywiście nie ma również co liczyć na naprawę blacharską motocykla, bo to by było nadużyciem uprzejmości. Jeśli więc chcecie odmienić oblicze swojego jednośladu, to warto skorzystać. Grafikę i styl będziecie ustalać dopiero po zakończeniu aukcji.

Link do aukcji GuliCustoms

Weekend z Ducati Multistrada V4
Najpierw grzmiano, że to świętokradztwo pozbawiać Ducati rozrządu desmodromicznego. Później pojawiła się ona - Multistrada V4, która natychmiast skradła serca podróżników z całego świata, którzy oczekują nie tylko wygody, ale również dreszczyku emocji, a nawet całego stada dreszczy. W końcu okazało się, że została hitem sprzedażowym Ducati sezonu 2021, a także wybrano ją najlepszym europejskim motocyklem roku. Teraz jedna osoba będzie mogła się przekonać, dlaczego tak jest. Wszystko dzięki aukcji Ducati Klub Polska i Eurorider Katowice. Do wygrania jest weekend z Multistradą V4.

Link do aukcji Ducati Klub Polska i Eurorider Katowice

Bluza Harley-Davidson x WOŚP
Jeżeli nie chcecie licytować całego motocykla Harley-Davidson Electra Glide, to możecie szarpnąć się na bluzę, która powstała specjalnie na 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Posiada fajny motyw graficzny i kolorystyczny oraz to co bezcenne - czyli autograf Jurka Owsiaka.

Link do aukcji z bluzą HD x WOŚP

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr