tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 23 lata temu straci prawo jazdy. Wpad dopiero teraz [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

23 lata temu straci prawo jazdy. Wpad dopiero teraz [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.03.23, 11:50 2 Drukuj

Lubelska policja opublikowała nagranie z zatrzymania do kontroli 60-letniego kierowcy. Okazało się, że mężczyzna od 23 lat poruszał się po drogach bez ważnego prawa jazdy.

Podejrzenia policjantów z lubelskiej drogówki wzbudził kierowca auta, który dla odmiany jechał zbyt wolno. Okazało się, że miał powód, by nie przyciągać uwagi funkcjonariuszy, choć zrobił to zbyt teatralnie i efekt okazał się odwrotny od zamierzonego. 

NAS Analytics TAG

Kierujący autem 60-letni mężczyzna przyznał, że nie ma prawa jazdy. Zostało mu odebrane w 1997 roku, czyli aż 23 lata temu. Od tego czasu kilka razy próbował ponownie zdobyć uprawnienia, ale bez skutku. Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz oczywiście nie mógł kontynuować jazdy. 

Mężczyzna miał przez te wszystkie lata naprawdę dużo szczęścia, ale zdecydowanie nie warto iść w jego ślady, nie tylko ze względu na zagrożenie dla innych. O zgubnych skutkach jazdy bez prawa jazdy w przypadku jakiegokolwiek zdarzenia drogowego pisaliśmy we wcześniejszym artykule

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr