tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 21 punktw karnych, 2 tysice zotych mandatu. Ten go drogo zapaci za ktni z on
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

21 punktw karnych, 2 tysice zotych mandatu. Ten go drogo zapaci za ktni z on

Autor: Raff 2020.08.10, 11:39 5 Drukuj

Równe oczko, czyli 21 punktów karnych zdobył 42-letni motocyklista z Legnicy, którego jazdę nagrał patrol grupy Speed. Mężczyzna otrzymał także 2 tysiące złotych mandatu.

Legniccy policjanci z grupy Speed zauważyli motocyklistę, którego styl jazdy nijak nie pasował do obowiązujących przepisów. Mężczyzna przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość aż o 107 km/h, przekraczał także linię ciągłą podczas wyprzedzania w miejscu niedozwolonym.

NAS Analytics TAG

Po zatrzymaniu, motocyklista tłumaczył policjantom, że jego brawurowa jazda była wynikiem chęci rozładowania emocji po kłótni z żoną. Niestety, funkcjonariusze nie wykazali żadnego zrozumienia dla problemów rodzinnych mężczyzny, tym bardziej że, jak się okazało, nie posiadał on uprawnień do kierowania motocyklami.

Spotkanie z drogówką zakończyło się łączną kwotą mandatów w wysokości 2 tysięcy złotych. Na konto mężczyzny trafiło także 21 punktów karnych, a prawo jazdy kategorii B zostało mu zatrzymane na trzy miesiące. Prawdę jednak powiadają, że kłótnia z żoną nie ma sensu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor: Darek 11/08/2020 10:06

Popieram w 100%

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr