tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2024 Kawasaki Eliminator. Legendarny cruiser powraca w nowym wydaniu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2024 Kawasaki Eliminator. Legendarny cruiser powraca w nowym wydaniu

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.06.06, 17:34 Drukuj

Niedawno w Japonii zadebiutował motocykl Kawasaki Eliminator 400, a teraz producent zapowiedział, że maszyna trafi również do Europy. Specyfikacja wskazuje na to, że powalczy m.in. z Hondą Rebel 500. Czego możemy się spodziewać?

W komunikacie prasowym Kawasaki mówi jedynie o silniku o pojemności 451 cm3, który pochodzi z modelu Ninja. To rzędowa dwójka, która ma zapewniać żwawe przyspieszenie w niskim i wysokim zakresie obrotów. Do tego dochodzi nisko umieszczona kanapa i koła o średnicy 18 cali z przodu i 16 cali z tyłu.

NAS Analytics TAG

Kawasaki Eliminator z przodu ma klasyczny widelec teleskopowy, a z tyłu - dwa amortyzatory. Do tego dochodzą elektroniczne zegary i przyjazna ergonomia. Z japońskich danych wiadomo, że motocykl ma siedzisko na wysokości 735 mm i można je obniżyć do 715 mm lub podwyższyć do 765 mm. Będzie też wersja SE z małą owiewką, harmonijkami na lagach oraz obsługą nawigacji. Nie wiadomo jednak, czy pojawi się w Europie.

Seria Eliminator była wcześniej produkowana w latach 1985 - 2007. Zaczynała jako ZL900 z silnikiem z GPZ900R. Później pojawiły się odmiany ZL1000, ZL750, ZL600 i ZL400. W ofercie był nawet model z jednocylindrowym silnikiem o pojemności 125 cm3. Na razie Kawasaki nie zdradza zbyt wielu informacji odnośnie nowego Eliminatora. Wiadomo tylko, że trafi do sprzedaży w 2024 r.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr