tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2023 Vespa GTS 125 i 300. Zdjcia skuterw wycieky do sieci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2023 Vespa GTS 125 i 300. Zdjcia skuterw wycieky do sieci

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.09.28, 18:30 1 Drukuj

Do targów w Mediolanie pozostał jeszcze ponad miesiąc, a w sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo prezentują zmiany w Vespie GTS na rok 2023. Fotografie mają pochodzić z Indonezji i choć nie należy się spodziewać stylistycznej rewolucji, to zmieni się kilka istotnych rzeczy.

Fotografie pojawiły się w serwisie Facebook i zostały opublikowane przez profil o nazwie Clan Riders SC, a opis jest w języku hiszpańskim. Patrząc na zdjęcia w oczy rzucają się przede wszystkim nowe felgi i lusterka, które zyskają bardziej nowoczesny kształt. Można również dostrzec przycisk systemu bezkluczykowego, który wygląda podobnie do tego z Piaggio Beverly 300. Grupa Piaggio lubi przemycać rozwiązania z jednej marki do drugiej. Jeszcze jedną istotną zmianą jest to, że dotychczas plastikowe odkręcane klapki po obu stronach kierownicy były wyraźnie oddzielone, a teraz pojawiło się czarne łączenie. Nie wiadomo jednak, czy zlano je w jeden element, bo zdjęcia nie są aż tak wyraźne.

NAS Analytics TAG

Ciekawostką jest fakt, że modele prezentowane na zdjęciach mają oznaczenie Super, a więc normalnie miałyby czarne felgi z polerowanym rantem i kanapę z białym przeszyciem, a tutaj jest kanapa podobna do tej z modelu Super Sport, a więc obszyta materiałem zapewniającym pośladkom kierowcy lepszą przyczepność. Nowością są też czarne podnóżki pasażera, które dotychczas nawet w wersji Super Sport były chromowane. Podobnie jest z obrysem skutera, który zawsze był jasny, a czarne obramowanie było dostępne w katalogu akcesoriów. W skuterach przedstawionych na zdjęciach zmienił się też uchwyt dla pasażera, gdzie również chrom został zastąpiony czernią.

Czy faktycznie tak będzie wyglądała nowa Vespa GTS? Zdjęcia wyglądają dość przekonująco, ale zapewne będziemy musieli poczekać na potwierdzenie do targów EICMA 2022, które odbędą się już w listopadzie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr