tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 Moto Guzzi V85 TT Guardia d'Onore - limitowana edycja z targw EICMA 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 Moto Guzzi V85 TT Guardia d'Onore - limitowana edycja z targw EICMA 2021

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.24, 18:06 Drukuj

Podczas targów w Mediolanie Moto Guzzi zaprezentowało specjalną limitowaną wersję modelu V85 TT, która ma uczcić 75 lat współpracy z włoską gwardią honorową.

W dniu 20 maja bieżącego roku prezydent Sergio Mattarella odebrał dwa motocykle Moto Guzzi V85 TT, które dołączą do floty kirasjerów jeżdżących obecnie na modelu California 1400. Podczas targów EICMA pokazano specjalną wersję V85 TT Guardia d'Onore. Trafi ona na rynek w symbolicznej liczbie 1946 egzemplarzy. Tabliczka z numerem będzie umieszczona na wsporniku kierownicy.

NAS Analytics TAG

Do każdego zakupu właściciele otrzymają specjalny pakiet z broszurą o historii motocykli Moto Guzzi w służbie kirasjerów i okolicznościowy znaczek z okazji obchodów setnych urodzin marki z orłem włoskich sił powietrznych w logotypie. Zmiany względem podstawowej wersji są kosmetyczne. Od przedniego błotnika przez zbiornik paliwa poprowadzono biały pas. Na wysokiej szybie umieszczono włoską flagę. Inne dodatki to nóżka centralna, gmole oraz dodatkowe oświetlenie LED. Opcjonalnie można dokupić kufry w kolorze nadwozia.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr