tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 MV Agusta Brutale 1000 RS. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 MV Agusta Brutale 1000 RS. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.09.09, 08:56 Drukuj

MV Agusta zaprezentowała "budżetową" wersję swojego najmocniejszego nakeda - Brutale, ale nie nosi ona nazwy Rosso, lecz ma oznaczenie RS i różni się kilkoma szczegółami, które sprawiają, że jest tańsza od RR.

MV Agusta Brutale 1000 RS jest napędzana silnikiem o pojemności 998 cm3, który generuje maksymalną moc 208 koni mechanicznych. Producent pozostawił elektronicznie sterowany amortyzator skrętu Öhlins, ale pozostałe elementy zawieszenia zostały zmienione. Z przodu zastosowano widelec Marzocchi z pełną regulacją, a z tyłu - amortyzator Sachs. W obu przypadkach zmiana ustawień odbywa się manualnie.

NAS Analytics TAG

W motocyklu postawiono na komfort, dlatego kierownica została podniesiona, zmieniono lusterka oraz sety, które teraz zapewniają lepszą przyczepność butów. Siedzenie zostało wypełnione pianką o podwójnej gęstości. W kwestii elektroniki na pokładzie jest oczywiście czujnik inercyjny, który steruje pracą systemu ABS z funkcją działania w zakrętach. Producent zastosował system Continental MK100. Pozostałe dostępne systemy elektroniczne to system zapobiegający unoszeniu przedniego koła oraz system kontroli startu, a także nowy czujnik skrzyni biegów - EAS 3.0.

MV Agusta Brutale 1000 RS ma również wyświetlacz TFT o przekątnej 5,5", który wyposażono w moduł GPS i Bluetooth. Oświetlenie wykonano w pełni w technologii LED. Dla ułatwienia podróżowania zastosowano także tempomat. We Włoszech MV Agusta Brutale 1000 RR została wyceniona na równowartość prawie 146 tysięcy złotych, a model Brutale 1000 RS ma kosztować nieco ponad 115 tysięcy złotych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr