tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 KTM 1290 Super Duke R EVO moe zadebiutowa podczas targw EICMA 2021 w Mediolanie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 KTM 1290 Super Duke R EVO moe zadebiutowa podczas targw EICMA 2021 w Mediolanie

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.13, 19:46 Drukuj

Ptaszki na mieście ćwierkają, że KTM szykuje nową, maksymalnie dopakowaną wersję modelu 1290 Super Duke R, która będzie nosiła oznaczenie EVO. Oto, co o niej wiemy.

O tym, że motocykl może pojawić się na rynku, poinformował portal Asphalt & Rubber, który dość szczegółowo opisuje nową maszynę. Jeżeli wierzyć tym informacjom, to motocykl ma otrzymać nową przepustnicę z kątem pracy wynoszącym 65 stopni. Drugą i zarazem najważniejszą nowością ma być półaktywne zawieszenie od WP Suspension.

NAS Analytics TAG

W kwietniu KTM zaprezentował swojego najmocniejszego nakeda w limitowanej wersji RR, ale nie było tam półaktywnego zawieszenia, za to znalazła się rama pomocnicza poddana lekkiej obróbce z włókna węglowego, a także przeprojektowano światła. Na pokładzie była natomiast wspomniana przepustnica. Motocykl cechował także stosunek mocy do masy wynoszący 1:1.

Ciekawostką jest fakt, że Amerykanie podali także cenę motocykla, która ma wynosić 19 599 dolarów - czyli równowartość 77 465 złotych. U nas zapewne wartość ta będzie większa, ponieważ KTM 1290 Super Duke R z rocznika 2021 kosztuje 81 tysięcy złotych, a wersja RR była oferowana za 110 tysięcy. Czy motocykl faktycznie pojawi się na rynku i amerykańskie przecieki się sprawdzą? Tego dowiemy się wkrótce.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr